Kā jau tas labi zināms, vakar pēcpusdienā Microsft prezentēja savu jaunāko operētājsistēmu Windows 10. Tika arī apsolīts, ka jaunums jau šodien būs pieejams lejupielādei. Tā gan būs vēl samērā zaļā Windows 10 tehniskā priekšskatījuma versija. Tieši tāpēc MS iesaka to instalēt datorā, kurš nav jūsu primārais darba instruments.

Lai iegūtu jauno Windows 10 ir jādodas uz Windows Insider interneta vietni, un jāpiekrīt tur esošajiem lietošanas noteikumiem. Lejupielādei ir pieejami 32 un 64 bitu OS versija ISO failu. Pagaidām tie ir angļu, ķīniešu un portugāļu valodās. Uzstādīt datorā ISO failu var ierakstot to diskā, zibatmiņā vai arī izmantojot virtuālo DVD ierīci. ISO izmēra lielums ir no 3 līdz 4 gigabaitiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Marcis Buhholcs

Piezīmēšu, ka angliskā Windows 10 64-bitu versija sver 3.8GB.

arvix

:) no MAC neļauj lejuplādēt nācās kurbulēt Pararelldesktopu iekšā

Kaspars

Kāds varbūt jau var padalīties ar pirmajiem iespaidiem?

Zigis

Skaties draugos Windows 10 domubiedru grupā!

Kaspars

Nu ok, par pirmajiem iespaidiem nu jau varu padalīties es pats.. uzinstalējās viss forši un apmēram tikpat ātri kā 8tais, gandrīz visi draiveri bija savās vietās (tikai BT nebija), ja atceros 8to, tad čupiņa ar draiveriem trūka (ieskaitot abas tīkla kartes). ikdienas lietošanai šķiet būs ērts gana(kautkā esmu piešāvie programmas vērt vaļā ar searchu, ir OK arī uz 10tā), bet jāpiešaujas gan ir pie tā kur kas atrodās (pienmēram kontrol panelī) Atceroties pirmos win8 iesoaidus, jāsaka, ka ļoti pozitīvi, piem. izslēgšanas podziņa ir atgriezusies ērtākā vietā :) Vienīgi dizaina gājiens man nav īsti saprotams, biju gaidījis ko līdzīgu macosam (pa… Read more »

Andris

No Ubuntu neļauj lajupielādēt. Nācās iekurbulēties ar Win sistēmu.

Windows Technical Preview nav pieejams

Pateicamies, ka interesējaties par atjaunināšanu uz versiju Windows Technical Preview. Diemžēl izmantotajā operētājsistēmā nevarat instalēt priekšskatījuma versiju.

zigis

Var, paskaties vai bitu varianti sapas…

Aldis

Dīvains uzraksts, itkā no esošā OS būtu atkarīgs, vai liks windu kā testu vai nē!

Kristaps Skutelis

Vakar lejupielādēju Windows 10 un pamēģināju to uzstādīt virtuāli izmantojot VirtualBox. Skuju! Jāmeklē risinājums.

Gatis Rumbens

Iesaku apmeklet datora BIOS’u un eneiblot 1u no (atkarigs no razotaja):

EDB (Execute Disabled Bit)
Execute Disabled Memory Protection
EVP (Enhanced Virus Protection)
No Execute Memory Protect

Remarx

Tieši tāds pats joks ir ar 8to un tagad ar 10to un vienalga no kurienes es to lejupielādēju no microsoft vai torrentiem, Legālā ok bet tā ej uz skuju taku. Kas attiecas uz 2000 to XP Vista vai 7to tās varu bez problēmām uzlikt.