Google pirmo reizi oficiāli izziņoja Android Auto šī gada Google I/O konferences laikā, bet pati Android Auto saskarne palika mīkla – to tā arī neizrādīja. Šobrīd Developer.Android.com izvietoti daži Android Auto ekrānšāviņi, kas dod nelielu ieskatu Android Auto saskarnē. Jā, tieši saskarnē, jo Android Auto izskats nebūs ražotāju pielāgojams.

Android Auto pamatā ir vienkāršība, kas nepieļauj nekādus sīkus objektus vai sarežģītas izvēlnes. Šī operētājsistēmas versija plānota, domājot par vadītāja un pasažieru drošību uz ceļa. Tas pats attiecas uz aplikācijām, arī tās nāksies veidot pēc stingriem Google norādījumiem.

Google Maps/Navigation aplikācija un tās izvietojums nekādi nebūs aizstājami Android Auto operētājsistēmā. Protams, neiztikt bez Google Now, kā arī dienas un nakts krāsu režīmi pārslēgsies automātiski. Zināms arī tas, ka Android Auto saskarne demonstrēs automašīnas panelī to informāciju, kas būs pieejama savienotajā viedtālrunī. Tik parādīts saturs no Android Auto saderīgām aplikācijām. Sīkāk Google nav vēlējusies atrādīt Android Auto saskarni.

Android Auto ideja ir kalpot viedtālrunim, šī operētājsistēma ir līdzīgs viedtālruņa papildinājums kā Android Wear. Android Auto sadarbības partneru lokā ir tādi ražotāji kā GM, Ford, Chrysler, Audi, Volkswagen, Honda, Hyundai un Nissan.

Android Auto 002

Android Auto 001

Android Auto 003 Android Auto 004

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JezupsKrotow Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Vai tiešām piepildīsies muļķa sapnis par auto iebūvētu Waze? Bezmaz jāsāk skatīties, kuriem auto modeļiem rakstā minētais būs pieejams.

Jezups
Guest
Jezups

Neviens neliedz paņemt kīniešu 2DIN verķi ar Androīdu un nomainīt veco labo rāžiņu vai ražotāja iebūvēto navigāciju.
Man muļķa sapnis jau kādu gadu ir piepildījies un jāatzīst, ka Waze nav paredzēta biežai izslēgšanai un šad tad nokeršo, kā rezultātā ir jāpārinstalē.