Pagaidām populārākais viedpulkstenis Pebble nesen saņēma trīs jaunas košas krāsas un tagad tā radītāji ar ierīces programmatūras (firmware) 2.5 atjauninājumu ir iestrādājuši iOS 8 ierīču atbalstu. Ko tas mums dod? Tagad notīrot paziņojumu no pulksteņa, tas pazudīs arī no iOS paziņojumu centra (Notification Center). Android ierīču lietotājiem šāda funkcija vēl jāpagaida, Pebble autori pie tās strādā.

Photo.Dismissal-Flow-1024x683

Līdz ar šo pulksteņa programmatūras versiju, aktivizēts tā magnetometrs, kas ļauj uz pulksteņa darbināt kompasa un navigācijas aplikācijas. Magnetometra informāciju savās aplikācijās var iestrādāt arī trešo pušu izstrādātāji izmantojot Pebble SDK. Jau tagad uz saviem pulksteņiem varam uzstādīt kompasa aplikāciju vai vienkāršu navigācijas aplikāciju, kas uz pulksteņa rādīs virzienu līdz intereses punktiem.

Photo.Compass-1024x591

Jaunākajā Pebble programmatūras versijā ir iestrādāts arī Emoji smaidiņu atbalsts, tagad tie tiks attēloti visos paziņojumus. Ir atgriezies arī smieklīgais Domo ciparnīcas dizains. Lai atjaunotu savu Pebble, jāatver pulksteņa aplikācija telefonā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments