Web Analytics
More
  Reklāma

  Google 2.0 būvēs pilsētas un lidostas

  Jaunākie raksti

  It kā ar pašbraucošiem auto un internetu gaisa balonos nebūtu gana, tagad Google grasās savu biznesu un idejas ietērpt pavisam interesentā formā. Google izpilddirektors Lerijs Peidžs (Larry Page) uzsācis Google 2.0 projektu jau pirms vairākiem gadiem. Google 2.0 ietvaros ir plānots veidot dažādus ikdienu atvieglojošus produktus un procesus, tos ievietojot pašas Google celtā pilsētā.

  Google 2.0 plāno izveidot arī mūsdienu steigai piemērotāku lidostas modeli. Lai to visu panāktu, Peidžs uzsācis Google Y projektu grupu. Google Y ir plānota vēl ilgtspējīgāka, nekā šobrīd aktuālais Sergeja Brina (Sergey Brin) Google X projekts.

  ReklāmaAdvertisement

  Google 2.0 ar Google Y nav uzskatāms par komerciālu projektu, tas drīzāk ir lielu puiku spēļlaukums, kur palaist savas autonomās mašīnītes un izplānot ideālu transporta tīklu gan pa zemi, gan pa gaisu.

  Šī paša Google 2.0 ietvaros ir arī piezemētākas idejas, piemēram, cilvēka atrašanās vietas noteikšana, kurai būtu jābūt ar dažu centimetru precizitāti. Gluži kā Apple iBeacon, tikai vēl precīzāk. Lerijs Peidžs plāno uzlabot drošību, aizstājot rakstītas paroles ar biometriskiem nolasījumiem kaut vai no kāda viedā pulksteņa apakšdaļas, kas saskaras ar cilvēka ādu.

  Ko nevar paveikt ar naudu, to var izdarīt ar lielu naudu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma