Web Analytics
More
  Reklāma

  My Go Gofone GF47W – visticamāk pirmais viedtālrunis ar vienkārši Windows OS

  Jaunākie raksti

  Kā var secināt pēc tās informācijas, kura parādās arvien lielākā skaitā, un dažādās vietās, kompānija Microsoft tiešām ir nolēmusi visus savus OS produktus apvienot zem viena jumta, un dot tiem kopējo nosaukumu – Windows. Uz to samērā tieši norāda mazināmas britu firmas My Go lapa, kurā parādīts gaidāmais viedtālrunis GoFone GF47W. Lapa paredzēta „iekšējai lietošanai”, taču būtiskais tajā ir viedtālruņa attēls, kura redzams tikai Windows logotips. Un nekādu Windows Phone. Šis vārdu salikums tiek tikai pieminēts tekstā ar maziem burtiņiem, un saistībā ar OS.

  Pats viedtālrunis ir ar 4,7 collu diagonāles IPS ekrānu, kura izšķirtspēja 1280 x 720, četrkodolu Qualcomm Snapdragon 200 procesoru, 1 GB operatīvo un 8 GB pastāvīgo atmiņu. Ir divas kameras, 2 un 8 megapikseļu, kā arī divu SIM karšu atbalsts. Aparāta svars 95 grami, bet korpusa biezums 7,2 mm.

  ReklāmaAdvertisement

  Izskatās, ka aparāts jau ir pilnībā gatavs, un saražots pietiekamā skaitā, un tagad kompānija tikai gaida no Microsoft puses „starta šāvienu”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma