Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung SM-A500 būs pirmais metālā tērptais ražotāja viedtālruņa modelis

  Jaunākie raksti

  Tiek baumots, ka drīzumā Samsung grasās prezentēt SM-A500 viedtālruņa modeli, kas pamatā būs Samsung Galaxy Alpha, bet saņems jau pamatīgāku metāla apdari korpusam. Bezvārda Samsung SM-A500 viedtālrunis jau manīts Bluetooth SIG un GFXBench mājas lapu saturā.

  Avots pagaidām nespēj pateikt, vai Samsung SM-A500 tiešām iegūs metāla aizmugures vāku, vai arī tas būs metāla pakaļdarinājums, kādu šobrīd var ieraudzīt LG G3 viedtālrunī.

  Samsung SM-A500 viedtālrunis saņems 5 collu 720p izšķirtspējas (ap 293 ppi, kas ir salīdzinoši maz) Super AMOLED ekrānu un ne pārāk veiklo Snapdragon 400 četru kodolu procesoru, kāds sastopams vairumā šī gada “mini” modeļu.

  Viedtālruņa aizmugurē būs 8 megapikseļu kamera, bet priekšā – piecu. Baumu avots norāda, ka viedtālrunis saņems hibrīdu divi-vienā microSD un nanoSIM pieslēgvietu. Abas kartes būs paslēptas vienā atverē. Samsung SM-A500 viedtālrunis neiegūs ne pirkstu nospiedumu lasītāju, ne arī ūdens noturību.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ashley
  09.09.2014 14:34

  Nu nekādi nevar atbrīvoties no tās pretīgās, aizvēsturiskās menu pogas.

  Kaspars
  09.09.2014 21:49

  dīvains gājiens – novecojušus dzelžus ielikt metāla korpusā! Domāts cilvēkim, kas grib pazīmēties (šoreiz iezīmēties) un aparāta funcijas izmanto ļoti minimāli.

  cits
  18.09.2014 13:14

  Neizprotams solis, bet mani tāds nepārsteidz. Atceros savulaik Samsung Wave, lielisks korpuss, bet nelietojama OS. Tāpat Galaxy Alpha tagad, korpuss, salīdzinot ar citiem Samsung, ir ļoti labs, bet kas tur iekšā? Nu labi, 20nm procesors, bet kāda velna pēc tāpēc jāliek mazas ietilpības baterija? Kāpēc izņemt SD karšu atbalstu, kas vispār, manā skatījumā, ir viens no galvenajiem trumpjiem pār Apple. Un cena arī, nekāda saldā, iPhone 6 16GB līmenī.

  Reklāma