Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaunais Kaspersky Internet Security – multi-device 2015: jūsu privātā dzīve paliks privāta

  Jaunākie raksti

  Kaspersky Lab laiž klajā sava galvenā izstrādājuma mājas lietotājiem Kaspersky Internet Security – multi-device 2015 jauno versiju. Atjauninātajā risinājumā ir ietverti ne vien rīki, kas jau pierādījuši savu efektivitāti cīņā ar kiberdraudiem, bet arī vairākas jaunas funkcijas lietotāju privātās dzīves augsta konfidencialitātes līmeņa nodrošināšanai. Tas viss ir pieejams uz risinājuma optimizētas veiktspējas fona — tā aktivitātes neietekmē datora un tajā palaisto programmu ātrdarbību.

  Kaspersky Lab sadarbībā ar uzņēmumu B2B International 2014. gadā veiktais pētījums liecina, ka elektroniskās ierīces nav tikai priekšmeti, kas nodrošina piekļuvi internetam. Lietotāji tām uztic savu privāto dzīvi, vērtīgu informāciju un pat naudu. Saskaņā ar aptaujas datiem 68% lietotāju Eiropā glabā ierīcēs sevišķi konfidenciālu informāciju un baidās, ka kāds varētu to ieraudzīt. Vēl 64% baidās no slepenas novērošanas caur tīmekļkameru. Savukārt 48% regulāri veic finanšu darījumus internetā, ievadot konfidenciālus bankas datus dažādās tīmekļa vietnēs.

  ReklāmaAdvertisement

  Šādai darbību, informācijas un ierīču daudzveidībai, protams, ir vajadzīga rūpīga aizsardzība. Un Kaspersky Lab izstrādātāji to ir ņēmuši vērā.

  Piemēram, īpašais režīms finanšu transakciju īstenošanai tīmeklī «Droši maksājumi» tagad aizsargā no neatļautas piekļuves ne vien pārlūkprogrammas un datora ekrānu, bet arī datu apmaiņas buferi. Tas nozīmē, ka hakeriem nav izredžu pārtvert vērtīgu informāciju, kad dati tiek pārraidīti no lietotāja uz maksājumu pakalpojumu.

  Vēl viena jauna Kaspersky Internet Security – multi-device 2015 funkcija ir tīmekļkameras aizsardzība. Nav noslēpums, ka viens no plaši izplatītiem kiberspiegošanas paņēmieniem ir tīmekļkameras uzlaušana un tās pārraidīto attēlu pārtveršana. Lai vērtīga informācija, tostarp kredītkaršu vai bankas konta dati, kā arī darbības, ko persona veic kameras uztveršanas zonā, nenonāktu hakeru rokās, izstrādājuma Kaspersky Internet Security – multi-device 2015 jaunajā versijā Kaspersky Lab ir ietvēris īpašu funkciju aizsardzībai pret neatļautu savienojumu ar tīmekļkameru. Jaunā tehnoloģija seko līdzi visām lietojumprogrammām, kas mēģina izveidot savienojumu ar tīmekļkameru, brīdina lietotāju par šādiem mēģinājumiem un, ja nepieciešams, bloķē piekļuvi kamerai1.

  Lielu risku zaudēt vērtīgus datus rada arī šifrēšanas programmas, kas ne tikai padara datnes nelasāmas, bet arī bieži vien pieprasa izpirkuma maksu par piekļuves informācijai atjaunošanu. Šo problēmu nevar atrisināt, vienkārši izdzēšot ļaunprogrammatūru, taču ar jauno Kaspersky Internet Security – multi-device 2015 var atjaunot datus. Uzlabotā aktivitātes uzraudzības funkcija tagad ne vien analizē visus operētājsistēmā notiekošos procesus, bet arī automātiski dublē datnes, kas ir bijušas saskarē ar aizdomīgu programmu. Ja informācijā tomēr ir veiktas kaut kādas ļaunprātīgas izmaiņas, izstrādājums automātiski atjaunos datnes rezerves kopiju1.

  Vēl viens hakeru iecienīts paņēmiens ir datu pārtveršana, izmantojot neaizsargātu Wi-Fi savienojumu, taču tagad Kaspersky Internet Security – multi-device 2015 ievērojami sarežģīs viņiem šo uzdevumu. Jaunā publisko Wi-Fi tīklu drošības pārbaudes funkcija novērtē konkrētā piekļuves punkta uzticamību un aizsardzību, kā arī brīdina lietotāju, ja tiek konstatētas potenciālas briesmas. Turklāt risinājums sniedz lietotājiem padomus un norādījumus, kā izveidot drošu Wi-Fi tīklu savās mājās1. Atjauninātais risinājums uzrauga arī interneta datplūsmu Wi-Fi, 3G un 4G tīklā, tādējādi palīdzot lietotājam optimizēt mobilā interneta izmaksas2.

  Papildus tam «Vecāku kontroles» funkcija tagad atbalsta drošu meklēšanu sociālajā tīklā www.vk.com, lai bērns varētu redzēt tikai tos videoklipus, kas atbilst viņa vecuma ierobežojumiem.

  Visbeidzot, ikviens ierīces, kurā instalēta Kaspersky Internet Security – multi-device 2015 jaunā versija, īpašnieks var būt pārliecināts, ka viņa izmantotā aizsardzības programmatūra ietver visprogresīvākās tehnoloģijas, jo atjauninājumu lejupielāde tagad notiek automātiski.

  «Mūsdienu interneta lietotāji jau ir samērā labi informēti par kiberdraudiem, un viņi ir sākuši patiešām raizēties par savu vērtīgo datu drošību un baidās no jebkādas iejaukšanās savā privātajā dzīvē. Tieši tāpēc mēs pievēršam lielu uzmanību visaptverošas aizsardzības sistēmas izveidei, kas spēj sniegt ne tikai lietotāju «digitālās pasaules», bet arī viņu īstās dzīves augstu konfidencialitātes un drošības līmeni,» sacīja Andis Šteinmanis, Kaspersky Lab rīkotājdirektors Baltijas valstīs.

  1 Piemērojams tikai Windows operētājsistēmam
  2 Attiecas uz Windows 8 un jaunākām versijām

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma