Jau šovakar plkst. 20:00 pēc Latvijas laika saulainajā Kalifornijā Apple atklās savu jaunāko produktu prezentācijas pasākumu. Paredzams, ka tajā tiks prezentēts iPhone 6 viedtālrunis un iespējams arī Apple veidots viedpulkstenis. Pasākumu tiešraidē var skatīties Apple tīmekļa vietnē apple.com/live no Mac datoriem un iPhone vai iPad mobilajām ierīcēm, kā arī Apple TV.

Lai prezentētie jaunumi pēc iespējas ātrāk sasniegtu latviski lasošos tehnoloģiju entuziastus, piedāvājam Kursors.lv teksta tiešraidi. Cerēsim, ka šoreiz tehniskais risinājums mūs nepievils :)

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
20 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andris_Photo

humoram no cehs.lv 13:59 Apple publisko veikalu būvniecības plānus, kuros tiks tirgots iPhone 7. “Esiet droši un ieņemiet rindu jau tagad! Vismaz mēs jūs mīlam,” ziņo Apple pārstāvis. 13:56 Apple fani jau ir ieņēmuši rindas pie veikaliem, kuru celtniecība tiks uzsākta tikai pēc diviem gadiem. 13:52 iPhone 6 lietotāja instrukcijā būs kafijas receptes un bārdas sasukas. 13:47 Par nelielu papildu samaksu $399 apmērā, būs iespējams iegādāties jauno iPhone 6 ar divas reizes lēnākiem dzelžiem. Tas ir veids kā zaļā kompānija Apple saka paldies mūsu Zemei. 13:43 Apple nāk pretī saviem biznesa klases klientiem, tāpēc tiem tiks nodrošināta iespēja par jauno… Read more »

Kristaps Skutelis

Lieliski!

windowzs

O, tomēr būs live. Būtu labi ja liktu arī bildes no tiešraides par jaunajiem produktiem un fīčām. Varbūt kāds zin kā uz windows var skatīties apple livestream?

Kristaps Skutelis

Raudzīsim pievienot arī bildes.

windowzs

Paldies. Vieta pie pc jau ieņemta :)

Edgars

Ieraksti Google user-agent switcher priekš chrome vai Firefox. Tas tāds plugins kuram var nomainīt, ka lieto safari vai iphonu vai kādu citu Apple tehniku/softu.
Android lietotāji var lejupielādēt caur play veikalu arī user agent switcher priekš chrome. Taču nezinu vai strādās. Vislielākā ticība ir dolphin browseri lejupielādēt un viņam settingos ieejot(delfīns – ritentiņš-customize-user agent), jau uzreiz var nomainīt , ka lieto iPad vai iphone. Protams, neesmu par šo visu pārliecināts vai strādās. Tad manīs. Tas ir viss, ko pagaidām Google atradu, lai Windows un Android lietotāji varētu it kā arī skatīties.

Edgars

Papildini.
Te ir pamācība kā caur vlc player var skatīties. Taču jāpagaida kad īsto linku publicēs. Ja publicēs. Varbūt caur to pašu strādās. http://www.extremetech.com/extreme/189528-how-to-watch-apples-iphone-6-event-live-stream-on-windows-and-android

Edgars

strādā tikai ar vlc playeri.

Atver VLC player.

Click Media > Open Network Stream

un iekopē šo adresi

http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/14pijnadfpvkjnfvpijhabdfvpijbadfv09/m3u8/atv_mvp.m3u8

windowzs

nekas tur neiet. vai nu vislaik atlec ik pa brīdim uz atpakaļu video, vai vispar neiet.

Kaspars

Pasākumu tiešraidē var skatīties Apple tīmekļa vietnē apple.com/live no Mac datoriem un iPhone vai iPad mobilajām ierīcēm, kā arī Apple TV.

Paga, tas nozīmē, ka es no sava Dell laptopa neko neredzēšu??
Eu, nu tā viņi mani “hipsteru” pulciņa nepārvilinās :)

davfreim

Jup, es uz sava Dell ar neko neredzēšu un vienmēr tā ir bijis, bet nekas skatīšos uz iPad, tur drošāk, ja nu nobrūk mājās WiFi, tad ātri pārslēgšos uz LTE :D

Bet, ja nopietni, tad jau nedēļu šo gaidu :)

Elmars Biele

man laikam macbook pulkstens melo…

windowzs

Kristap Skuteli, Tu tiešraidi skaties no apple ierīces? Uz tām vidoe arī klemmējas? Caur VLC vispar nav iespējams paskatīties.

Kristaps Skutelis

Šoreiz video briesmīgs bija skatoties no pilnīgi visām ierīcēm. Apple kāds noteikti par šo dabūs pa galvu.

Elmars Biele

Kur ir tā teksta tiešraide???

Kristaps Skutelis

Rakstā augstāk.

Kaspars

Nekādu invāciju, tikai mārketings, sāk palikt garlaicīgi…

Ashley

Kā tad nav, ir pulkstenis, kas rāda laiku. Pareizi.

Ashley

Viss tik revolucionārs, viss tik inovatīvs, viss ir labākais pasalē. Tā vismaz viņi paši saka. Ietaupīts aifonā uz visu iespējamo, 16 gb lētākajam, 1 gb ram. Cena gan griestos, kā vienmēr.

Andris_Photo

Paldies Apple un U2 par bezmaksas mūzikas albumu – https://itunes.apple.com/gb/album/the-miracle-of-joey-ramone/id915794155?i=915794179