Huawei Ascend Mate 7 būs paliels viedtālrunis ar 6 collu ekrānu, bet to daļēji glābs ļoti šaurās apmales ap ekrānu. 83% Huawei Ascend Mate 7 priekšējās daļas aizņem ekrāns, konkurentiem vairāk jāskatās uz plastmasu.

mate7-600x179
Huawei Ascend Mate 7 pret citiem

Huawei Ascend Mate 7 būs tikai nedaudz lielāks par Galaxy Note 4, kuram ir 5.7 collu ekrāns. Tāpat Ascend Mate 7 būs 7.9 mm plāns, kas ir labs rezultāts šāda izmēra viedtālrunim.

6 collu ekrānam ir 1920 x 1080 punktu izšķirtspēja (ap 367 ppi), kā arī Huawei viedtālruņa komplektā iekļāvis ērtu pirkstu nospiedumu lasītāju. Pirkstu nospiedumu lasītājs atrodas Ascend Mate 7 aizmugurē. Pretēji dažiem iepriekš redzētajiem Android pirkstu nospiedumu lasītājiem, Huawei veidotajam būs tikai jāpieskaras un nenāksies pirkstu slidināt šurpu-turpu.

Huawei Ascend Mate 7 saņems 8 megapikseļu priekšējo kameru, astoņu kodolu procesoru, kā arī ievērojamu 4000 mAh akumulatoru. Līdzīgi kā LG G3, arī Ascend Mate 7 2 GB RAM saņems 16 GB versijā, bet 3 GB RAM tīkotājiem nāksies iegādāties 32 GB versiju. Viedtālrunis būs pieejams šī gada trešā ceturkšņa beigās visā pasaulē. Eiropas cenas būs attiecīgi 499 un 599 eiro par 2 GB vai 3 GB RAM versiju.

huawe-ascend-mate-7-press-main
Huawei Ascend Mate 7
huaweibanner
Huawei Ascend Mate 7
Huawei-Ascend-Mate-7-AH-7
Huawei Ascend Mate 7

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

Pārgājuši no iPhone dizaina kopēšanas uz HTC kopēšanu? :)

heijaa

Kopē vai nekopē ,bet izdevies aparāts!

Kristaps Skutelis

To jau neviens pagaidām nezina. Pēc bildītēm grūti spriest. Šo aparātu vakar savām acīm redzēju IFA 2014 tehnoloģiju izstādē. Korpuss tik tiešam ļoti atgādina HTC produktus, bet kopumā ļoti prātīgi nostrādāts. Jāgaida kad šis telefons ienāksies uz testu, jo Huawei pašu veidoto procesoru veiktspēja līdz šim ir pievīlusi no citiem relatīvi labi nokopētos dzelžu un programmatūras dizainus. Piemēram, tas pats Huawei Ascend P7 ir diezgan smuki nostrādāts telefons, tomēr darbība tam nebūt nav plūdena un pilnībā stabila.

LOOK

Kaut kādas htc aprises ir, taču būtībā tas plāno ieņemt vietu 5,5-6″ ekrānu plauktu kurā drīz ieradīsies iPhone 6 (ar lielo ekrānu). Un ja produkts darbosies, ļaus ietaupīt savus 400€ (uz cenas starpību). Iespējams ka Huawei procesori ir izteikti vājāki spēlēm un citām smagām aplikācijām, taču pārējās funkcijas nebremzē, un vidusmēra lietotājam tas der.