2014. gada 26. augustā uzņēmums HP sadarbībā ar dažādām valsts regulējošām iestādēm paziņoja par brīvprātīgi veicamu atsaukšanas un nomaiņas programmu visā pasaulē. Noteikti maiņstrāvas kabeļi, kas laika posmā no 2010. gada septembra līdz 2012. gada jūnijam tika pārdoti kopā ar HP un Compaq piezīmjdatoriem un mini piezīmjdatoriem, kā arī ar maiņstrāvas adapteriem, kas ietilpst piederumu, piemēram, dokstaciju, komplektācijā, var radīt ugunsgrēka un apdegumu risku. Riskanti ir kabeļi uz kuriem iekausēts LS-15 modeļa nosaukums. HP norāda, ka ar šādiem uzlādes kabeļiem var būt aprīkoti arī datori, kas iegādāti Latvijā.

720253-cec2cbc2-2d9a-11e4-9f4a-be5853a7239e
Šādu kabeli izmantot ir bīstami, nomaini to uz citu

HP klienti, kuru īpašumā ir atsaukšanas programmā apstiprināts maiņstrāvas kabelis, bez maksas saņems nomaiņas maiņstrāvas kabeli.

Piezīme: Ne visi HP un Compaq piezīmjdatori un mini piezīmjdatori tika pārdoti kopā ar defektīvu strāvas kabeli. Lūdzu, pārbaudiet sava piezīmjdatora komplektācijā ietilpstošo vai kā piederumu, vai rezerves kabeli iegādāto strāvas kabeli.

Veicamās darbības:

  • Nekavējoties pārtrauciet maiņstrāvas kabeļa lietošanu.
  • Apmeklējiet piezīmjdatora maiņstrāvas kabeļu atsaukšanas programmas tīmekļa vietni, lai pārbaudītu, vai šī programma attiecas uz Jūsu maiņstrāvas kabeli, un, ja Jūsu strāvas kabelis ir ietverts defektīvo maiņstrāvas kabeļu sarakstā, pasūtiet nomaiņas kabeli.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
davfreimVilis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Vilis
Guest
Vilis

Jā, ir tāds, bet tiek lietots jau 2 gadus un problēmu nav.

davfreim
Guest
davfreim

Nu tak man vēl šodien ir “defektīvais” Apple lādētāja gals, kurš itkā uzkarstot, kaut kā viņš man nekarst jau 4. gadu :)