Aviate ir Android palaidējs (launcher), ko Yahoo iegādājās šī gada sākumā un kopš jūnija Aviate pieejama interesentiem kā aplikācijas gala versija. Aviate pamatideja ir organizēt lietotāja uzstādītās aplikācijas tādējādi samazinot aplikāciju haosu viedtālrunī.

Tā kā Aviate nākas šķetināt aplikāciju džungļus, tad ir tikai loģiski, ka izstrādātājs ir izmērījis vidējo aplikāciju skaitu, ar ko viņam būs darīšana vienā viedtālrunī. Brīnumainā kārtā atklājies, ka vidēji katrs Android lietotājs uzstādījis 95 aplikācijas. Tas izklausās daudz, ļoti daudz. Cits pētījums norāda, ka Android lietotāji ļoti slinki uzstāda aplikācijas viedierīcēs. Ņēmu un izskatīju savas aplikācijas, sanāca 28, bet tajās neiekļāvu Gmail, kalendāru un līdzīgas jau iepriekš uzstādītas aplikācijas.

Aviate arī saskaitījuši pulksteņa laikus, kad kura aplikācija tiek lietota. Maps tiekot atvērta vairāk uz vakara pusi, lai izpētītu sastrēgumus mājupceļam, bet pulksteņa (modinātāja) aplikācija loģiski ir pirmā aktīvā rīta aplikācija.

Aviate-Infographic-8_23

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AshleyNettwerk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Nettwerk
Guest
Nettwerk

Kur vismaz puse sastaada razhotaaja bloatware. Tad kas tur ko briiniities?

Ashley
Guest
Ashley

Paskaitīju, man šobrīd ir 106, no kurām 39 jau bija un nav izdzēšamas.