Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft septembrī piedāvās gandrīz bezmaksas spēli – Age of Empires: Castle Siege

  Jaunākie raksti

  Kompānija Microsoft septembrī laidīs klajā jaunu Age of Empires sērijas turpinājumu. Taču šis jaunums visticamāk nebūs tāda veida reālā laika stratēģijas spēļu variants, kādu gaidīja to cienītāji. Šī spēle paredzēta Windows 8 un Windows Phone 8 videi, un vairāk atgādinās Clash of Clans.

  Vislabāk spēle darbosies dažādās mobilajās ierīcēs, jo tā radīta tieši tādiem nolūkiem. Spēles radītāji gan neatklāj, kāds tieši būs jaunums, tikai apgalvo, ka spēles process būs aizraujošs un tajā būs daudz no tā, kas padarīja spēļu sēriju Age of Empires slavenu. Spēlētājam būs jābūvē sava pilsēta un jāaizsargā tā no citiem spēles dalībniekiem. Taču ļoti iespējams, ka spēlē iekļautie mikropirkumi un animācijai līdzīgā vizualizācija atbaidīs daudzus interesentus.
  aoe1
  Iesākumā spēlē būs pieejamas sešas dažādas civilizācijas, no iepriekšējām spēles versijām, tai skaitā Teitoņu ordenis un bretoņi. Būs arī tāds vēsturiskais tēls kā Ričards Lauvassirds. Spēlētāji varēs izmantot savu Xbox Live kontu, lai sacenstos ar citiem spēles dalībniekiem. Pateicoties tam, ka spēles progress tiks fiksēts Gamertag, spēli varēs sākt spēlēt piem., Windows 8, bet turpināt spēlēt savā Windows Phone viedtālrunī.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma