Reklāma

Flappy Bird izstrādātājs parīt nāks klajā ar jaunu grāvēju – Swing Copters

Jaunākie raksti

Sony SRN-NS7 kakla skaļruņu apskats

Ikgadējā Kursora lasītāju aptaujā daļa norādīja, ka papildu tādām klasiskām ierīcēm, kā viedtālruņi un datori, lasītāji gribētu redzēt arī...

YouTube pārtrauks savu YouTube Originals programmu

Video straumēšanas platforma paziņojusi par plāniem mainīt savu stratēģiju ar speciāla satura veidošanu, kas nozīmē, ka tiks pārtraukta YouTube...

Iespējams, drīzā nākotnē ar sejas maskām varēsim izmērīt savu sirdsdarbību

Nu jau divi gadi būs pagājuši, kopš mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir sejas maskas. Pa šo laiku pētniekiem jau...

Volkswagen un Bosch plāno sadarbību elektroauto bateriju ražošanā

Divi no Vācijas lielākajiem ražojošajiem uzņēmumiem Volkswagen un Bosch parakstījuši sadarbības memorandu, lai izveidotu kopuzņēmumu un ievērojami palielinātu elektroauto...

Apple 2021. gada nogalē atkal bija lielākais viedtālruņu piegādātājs

Pēc salīdzinoši pieticīga viedtālruņu pārdošanas gada, Apple atguvis savas ierastās līderpozīcijas pagājušā gada pēdējā ceturksnī. Analītikas uzņēmums Canalys dalījies ar...

Kurš gan neatceras Flappy Bird – spēlīti, kura, principā, tīras nejaušības pēc nokļuva AppStore virsotnē? Tās izstrādātājs, vjetnamiešu programmētājs Dons Nguens (Dong Nguyen) izņēma to no App Store, sakot, ka pēkšņie naudas plūdi – pēc aptuvenām aplēsēm, ienākumi no reklāmu rādīšanas Flappy Birds sasniedza 50 000 USD dienā – ir izpostījuši viņa vienkāršo dzīvi un, viņaprāt, tas ir atkarību izraisošs produkts.

Šāds solis izraisīja neiedomājamu ar Flappy Bird “aprīkotu iPhone cenu kāpumu eBay, un – uzminējāt – milzu vilni ar līdzīga satura un nosaukuma spēlītēm AppStore.

Nu vētra ir norimusi, Dons Nguens arī adaptējies jaunajai situācijai un parīt, 21. augustā, solās nākt klajā ar spēlīti Swing Copters. Spēlīte, līdzīgi, kā Flappy Brid, būs bezmaksas, kāmēr vien būsim ar mieru paciest reklāmas banerus. Ja tomēr nebūsim,  0,79 € in-App-purchase nodrošinās no reklāmām brīvu laika nosišanu.

Kā redzam video, Swing Copters saglabāts viss tas, par ko tauta tik ļoti mīlēja Flappy Bird – gan senilā grafika, gan saprotami vienkāršais un reizē tomēr ne-tik-vienkāršais spēles uzdevums.

Spēlēsim, redzēsim :)

Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raivis Rasnačs
19.08.2014 10:48

Tikai žēl, ka atkal tiek aizmirsts par WP lietotājiem…

User
19.08.2014 16:22

Nu tad varbūt jāmigrē prom no tādas OS par kuru visi aizmirst? ;)
(WP fanus lūdzu uztvert šo ar humoru)

ccc
19.08.2014 18:30

Nebēdā, uzradīsies taču entie kloni…

ULdzha
19.08.2014 12:38

Nez, personīgi man šīs spēles nepatīk – pārāk uzvelkošas – kad tu entās reizes pēc kārtas kaut kur ietriecies un pat ja kādu laiku nekam neuztriecies un tiec kaut kur tālāk – jēgas no tā nekādas jo līmenis nav izejams… tāpat tu kaut kur ietrieksies, un jo tālāk tiec un ietriecies jo lielāku besi tas uzdzen.
Labāk tad jau klasiskās Super Mario tipa arkādes – kur tev ir kaut kāds mērķis – iziet līmeni, pieveikt bosu…

Krotow
19.08.2014 12:55

Boooring sviests ar narkotiskām pohām dažam labam. jaunie aparāti ir spējīgi pavilkt arī interesantākas lietas. Tiesa tur prasās pele un klaviatūra komplektā.

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: