Web Analytics
More
  Reklāma

  Motorola 4. septembrī prezentēs jaunos Moto X, G un Moto 360

  Jaunākie raksti

  Septembra sākums būs ļoti darbīgs laiks Android un citu viedierīču lauciņā. Notiks Galaxy Note 4 prezentācija, IFA izstāde Berlīnē, baumotā Apple iPhone izziņošana, kā arī Motorola 4. septembrī Čikāgā atklās visu informāciju par jaunajiem Moto X+1, Moto G2 viedtālruņiem un Moto 360 pulksteni. Ielūgumā redzams arī kāds aparāts, ko var ievietot ausī. Visticamāk, tās būs kādas austiņas.

  Būs interesanti redzēt, ko Motorola būs spējuši paveikt Lenovo paspārnē. Lenovo pārsvarā savu darbību ar viedtālruņiem izvērš austrumu tirgos, kas varētu spēlēt par labu MediaTek procesoru izvēlei un, iespējams, Motorola varētu zaudēt vēl kādu būtisku uzbūves kvalitātes īpašību. Jau iepriekš rakstīju, ka jaunais Moto G2 modelis būs izmēros lielāks, dārgāks, bet aptuveni tik pat veiktspējīgs, kā esošais Moto G modelis.

  Reklāma

  Lai arī Motorola nevar uzskatīt par Latvijā pieejamu Android viedtālruņu zīmolu, tomēr salīdzinoši lētais Moto G pie mums redzams visai bieži. Cerams, ka jaunie modeļi arī spēs ieinteresēt pašmāju lietotājus ar interesantām īpašībām un konkurētspējīgu cenu.

  AvotsRe/Code
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Rūdolfs Rancāns
  15.08.2014 21:53

  4. septembris vairs īsti nav vasara :/ un gan jau arī UZREIZ pēc prezentēšanas tas moto 360 nebūs pieejams.

  Nebūtu viņu tā solījuši, es tagad jau Pebble Steel nesātu. Maitiņas!

  Bils
  17.08.2014 13:58

  Nez’ cik tas Moto 360 varētu maksāt? ;)

  17.08.2014 21:03
  Reply to  Bils

  Runā, ka Moto 360 ASV maksās aptuveni 250 ASV dolārus.

  Bils
  18.08.2014 12:05

  Tad jau kopā ar tel. sanāk apaļā summiņa. Būs jāpadomā. Jaunu tel. man vajag un pulkstenis man ļoti patīk.
  –>davfreim, Biezs dēļ baterijas, kas nav mazsvarīgi. Ja tur nedēļu, tas patiešām jau ir labi.

  davfreim
  18.08.2014 10:18

  Es domāju, ka šeit maksās kādi 250-300€. Izskatās labi, vienīgi domāju, ka būs diezgan biezs, kas man pulkstenī nepatīk, tāpēc nesteigšu mainīt parastu pulksteni pret šādu, ceru, ka nākotnē šie smartwatchi būs tikpat plāni, kā parastie pulksteņi un viena uzlāde vismaz 4dienām, ideāli nedēļai, tad es apsvērtu iespēju tādu iegādāties. Bet nu šis manuprāt jau tuvojas tam, ko teicu.

  Reklāma