Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts (angļu: Massachusetts Institute of Technology) ik pa laikam piedāvā plašākai publikai gluži bez maksas iepazīties ar mācību vielu un šoreiz kārta pienākusi fotogrāfijai. Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts brīvās pieejas apmācības piedāvā kopš 2002. gada.

Fotogrāfija pēdējās desmitgades laikā ir piedzīvojusi renesansi, ja vien to mēra ar kvantitatīvām metodēm, bet fotogrāfiju saturs ir kļuvis šausmīgs. Nevajag nemaz piesaukt Instagram un citas hipsterizētās digitālās iespējas, kas ļauj katram kļūt par pašpasludinātu fotogrāfu. Teju visiem ir kabatā lielāka vai mazāka izmēra fotoaparāts un 8 GB atmiņas karte, ko ar dažiem simtiem klikšķu var piepildīt.

Publiski izliktie materiāli noderēs iesācējiem, lai tie kaut nedaudz ielauzītos fotogrāfijas pamatos un idejās. Pats plānoju tuvākajā laikā iepazīties ar vismaz dažiem no šobrīd pieejamajiem 12 kursiem.

 

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
berzins

Kur kāds links uz šiem kursiem , vai kāda papildus informācija ?
Pilnīgi bezjēdzīgs raksts ,ja nav ievietots kā šiem kursiem piekļūt..

Andis Jurjans

Saite ir apakšā, pie avota.

KKTK

Nu tad lūdzu pamainiet dizainu. Tas links saplūst ar visādām muļķīgām šārēšanas pogām un tagiem. Es arī nespēju ieraudzīt to lniku.