No šodienas varam sākt gaidīt Foursquare jauninājumu, kas piepildīs maijā dotos solījumus – par “iečekošanos” atbildēs aplikācija Swarm, kamēr Foursquare kļūs par meklēšanas rīku, kas balstās uz agrākiem lietotāja paradumiem un apmeklētajām vietām.

Swarm kādu mirkli bija tikai draugu meklētājs, kas uzrādīja viņu pašreizējās atrašanās vietas. Aplikācija darbojās kā kopīgu tikšanās vietu meklētājs un norādītājs. Ja jau šobrīd esi Foursquare lietotājs, Swarm tiksi iekšā ar esošajiem Foursquare pieteikšanās datiem.

Foursquare drīzumā piedzīvos pamatīgas izskata un funkciju izmaiņas, kļūstot par personalizētu apkārt esošo vietu meklētāju. Ieguvēji būs tie, kuri jau Foursquare kādu laiku lietojuši, lai tagad aplikācija varētu ieteikt tuvumā esošo kafejnīcu vai kādu citu interesantu, apmeklēšanas vērtu vietu.

Foursquare saņēmis arī jaunu logo, ko pats uzņēmums raksturo kā sajaukumu starp ierasto adatu kartē un kāda vēl nezināma supervaroņa emblēmu. Swarm vari jau ielādēt no Google Play veikala, bet Foursquare jaunā versija gaidāma pavisam drīz.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
mankulito

Sačakarēja labu servisu. Ja jau varēju atmest Twitter, tagad piespiedīšu sevi atmest arī šo.

MotoG

Atinstalēju jauno un atgriezos pie iepriekšējās Foursquare versijas un čekojos iekšā kā parasti ^.^