Android Wear uzskatāma par vēl ļoti jaunu platformu, it īpaši, kad paskatāmies aplikāciju veikalā. Lielākais izaicinājums izstrādātājiem ir nelielais skārienekrāns, kurā ir jāietilpina vizuālā informācija un arī kāda iespēja ar pirksta skārienu ietekmēt ekrānā redzamo vai viedtālrunī uzstādīto aplikāciju. File Manager for Android Wear idejiski ir varbūt pat pieņemama aplikācija, kas neizskatās diez ko pielietojama ikdienā.

Kā jau tas Android Wear aplikāciju gadījumā ir noteikts, tad nelielais failu pārlūks tiek uzstādīts kā telefonā, tā arī Android Wear pulkstenī. Pārlūks pieļauj datņu sūtīšanu šurpu – turpu starp pulksteni un viedtālruni, un pat varēsi pulksteņa miniatūrajā ekrānā pētīt fotogrāfijas vai teksta dokumentus. File Manager for Android Wear funkcionalitāti pamatīgi grauj sīciņās podziņas un pēc video noskatīšanās paliek zināma vilšanās sajūta, kas ir vismaz 2.86 eiro vērta.

Varam gaidīt, ka Android Wear platformai nāksies izslimot visas tās pašas slimība, ko redzējām agrīnās Android versijās ar tūkstošiem nekam nederīgu aplikāciju. Vismaz iepriekš izstrādātāji par šīm šausmām kaunējās prasīt naudu…

[youtube=www.youtube.com/watch?v=80BgqiJ7eE0]

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krist2ps

Un, dikti liela nepieciešamība pēc tā visa? Varētu padomāt, ka dikti tāls ceļš līdz manai kabatai pēc tālruņa… interesanti, kā gan es agrāk bez tā visa dzīvoju?

mankulito

Win phone vajadzēja vairākus gadus, lai līdz tādai aplikācijai vispār tiktu :D Arī man šobrīd ”’viedpulksteņi’ šķiet lieki, nezinu, kam jānotiek, lai tas mainītos. Varbūt balss vadība ar latviešu valodu, kas nekad nenotiks.