web analytics

Kursors.lv uzsāk sadarbību ar LMT

Jaunākie raksti

Izziņoti Kursors.lv lasītāju iecienītākie tehnoloģiju ražotāji (2020)

Uh, 2020. gads bija ļoti interesants! Pavasarī viss apstājās, bet atsevišķas nozares jau dažu turpmāko mēnešu laikā bija ne...

“Alphabet” pieliek punktu ambiciozajam interneta balonu projektam “Loon”

"Google māteskompānija "Alphabet" paziņojusi, ka pēc deviņu gadu darbības nolemj likvidēt projektu "Loon". Tas savu atpazīstamību ieguvis, pateicoties milzīgiem,...

Mobilā lietotne “Bodyguard” lietotāju pasargās no naida runas sociālajos tīklos

Uz sevi tēmēti naidīgi komentāri vai kāds cits līdzīgs saturs nav tā patīkamākā lieta, ko lasīt sociālajos tīklos. Taču...

“Volkswagen” vadītājs izziņo “Trinity” projektu, kas revolucionizēs kompāniju

"Volkswagen" vadītājs Herberts Dīzs paziņojis, ka autoražotājs strādās pie projekta "Trinity", kura gala rezultāts būs jauns "Volkswagen" elektroauto piedāvājuma...

Aicina interesentus uz “Ceļvedis tava viedā biznesa izveidei” bezmaksas meistarklasēm tiešsaistē

Attīstot Latvijas dziļo tehnoloģiju jeb “deep tech” jomu, Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), zinātnes komercializācijas platforma “Commercialization Reactor”...Kopš Kursors.lv piedzimšanas brīža šī gada pašā sākumā, esam paspējuši izveidot aptuveni 60 dažādu ierīču apskatus. Kopā ar Arti esam rakstījuši par dažādu cenu kategoriju telefoniem un planšetdatoriem. Andis ir apskatījis fotokameras un ar šo jomu saistītās ierīces. Ar HP Pavilion 14 Chromebook īso apskatu esam aizsākuši arī datoru apskatu kategoriju un īpaši interesanta man šķiet pēdējā laikā aktuālo viedpulksteņu apskati, kas lasāmi aksesuāru sadaļā. Manuprāt, iesākums ir labs un atliek turpināt iesākto darbu, lai Kursors.lv kļūtu par visiem labi zināmu un uzticamu apskatu krātuvi. Atgādinu, ka Kursors.lv lasītāji paši forumā var pastāstīt par savu gadžetu pieredzi. Tagad piedalīšanās forumā ir kļuvusi vēl vienkāršāka.

Kursors.lv ierīču apskati
Kursors.lv ierīču apskati

Mūsu misija ir informēt lasītājus par dažādu tehnoloģisku ierīču (gadžetu) patieso darbību, lai varētu veikt vislabākās pirkumu izvēles. Tas ir ļoti atbildīgs darbs un mēs to tieši tā arī uztveram. Turpmāk centīsimies lielāku vērību piegriezt dažādām cenas ziņā pieejamākām ierīcēm. Tehnoloģijām ir jābūt pieejamām!

Šodien vēlos paziņot par to, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Turpmāk Kursors.lv apskati tiks iestrādāti LMT interneta veikalā – tas ļaus pircējiem labāk iepazīt ierīces un pieņemt labāko pirkumu lēmumus. Paldies LMT par uzticēšanos mūsu rakstītajam un tagad apskatu kvalitātes latiņa būs jāceļ tikai uz augšu. Tuvākajā laikā LMT mūsu apskatus iestrādās savu aktuālāko produktu lapās.

Paldies Kursors.lv komandai par entuziasmu un aizrautīgo darbu! Prieks, ka Kristapam ir izdevies saaicināt kopā veselu ziņu redaktoru komandu, kuri sniedz iespēju vienuviet sekot līdzi tehnoloģiju aktualitātēm latviešu valodā. Izskatās, ka nedaudz vairāk kā pusgada laikā Kursors.lv ir izdevies kļūt par plašāko vietējo tehnoloģiju aktualitāšu resursu Latvijā. Līdz ar to ir likumsakarīgi, ka, uzlabojot iepirkšanos LMT mājas lapā, esam izvēlējušies pie populārākajām viedierīcēm iekļaut arī portāla Kursors.lv apskatus. Tā klientiem būs iespēja iegūt papildu informāciju un izlasīt portāla ekspertu komentārus, lai labāk varētu izvēlēties sev piemērotāko ierīci.

Latvijas Mobilais Telefons

Piemēru var apskatīt Sony Xperia Z2 produkta lapā sadaļā “Eksperta viedoklis”.

Kursors.lv veidotie ierīču apskati tagad arī LMT mājaslapā
Kursors.lv veidotie ierīču apskati tagad arī LMT mājaslapā

22 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
22 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andrejs

Uz redzēšanos objektivitāte.

Kristaps Skutelis

Tieši kāpēc tāds viedoklis? Šī sadarbība nav tiešā veidā saistīta ar finansiālu ieguvumu Kursoram, tā nav partnerprogramma, kur mēs saņemtu naudu par katru pārdoto ierīci. Tā ir iespēja ar mūsu darbu aptvert lielāku auditoriju un palīdzēt cilvēkiem labāk saprast kāda patiesībā ir konkrētā ierīce un vai to ir vērts iegādāties. Tāpēc objektivitātes ziņā nekas nemainīsies – ja ierīce būs draņķīga, tad tas tiks atspoguļots apskatā tāpat kā līdz šim. Tāpēc bažām nav pamata.

Vērotājs

Es gan neredzu problēmu, ja Kursors kaut ko nopelnītu. Darbs ieguldīts pamatīgs.

mankulito

Tikai raģi boga nedariet to, ko Tele2 dara Twitter: neiesakiet kā ideālu aparātu budžeta Samsūdu ar baismīgu displeju un 2010. gada dzelžiem.

Kristaps Skutelis

Tā kā mēs paši nepārdodam ierīces, tad neredzu ieguvumu no muļķību sludināšanas :)

Artis Abols

Panikai nav pamata!

Elvis Meisters

Un kā būs, ja par kādu ierīci rakstīsim makten sūdīgi? Ko tad?

Kristaps Skutelis

Mēs nemēdzam par ierīcēm rakstīt “makten sūdīgi”. Apskatos mēs atspoguļojam to kāda ir konkrētā ierīce darbībā. Ja tā nespēj turēt līdzi ražotāja teiktajam, tad mēs tur neko nevaram līdzēt. Objektivitāte visupirms!

Elvis Meisters

Nu piemēram notestējam telefonu,kas tiešām ir *ūds, un neko tur nevaram arī darīt, arī šādi apskati tiks iekļauti? Vai arī mēs nerakstīsim, ka telefons ir sūds?

Kristaps Skutelis

Jā, Kursorā šādi apskati tiks publicēti. No Kursora viedokļa nav svarīgi kāda ir sanākusi ierīce, svarīgi, lai par to var izlasīt lasītājs. Tomēr es nevaru runāt par LMT rīcību un to kuri apskati nonāks viņu produktu lapās. Primāri apskati tiek gatavoti Kursoram un LMT (tāpat kā citi interesenti iepriekš vienojoties ar mums) tos var izmantot savos projektos. Esmu par to, lai šāds saturs ir plaši pieejams.

Artūrs Krapāns

Apsveicu :)

LOOK

Apskatos ļoti pietrūkst nopietnāka displeja analīze. Ekrāns ir viena no vissvarīgākajām viedtelefona sastāvdaļām. Ja izejot ārā saulē tas kļūs neredzams, tad visi pārējie parametri nav ne graša vērti. Un par to ir skaidri jābrīdina lasītājs. Arī parastam lietotājam gribētos zināt kāpēc vajadzētu pievērst uzmanību kādam no aparātiem (gan labā, gan sliktā nozīmē). Ļoti svarīgi ir apskata viedokli pamatot (nepilnīga tehnoloģija, nepamatoti augsta cena, programatūras kļūdas, tuvākais garantijas serviss (nereti tas atrodas aiz trejdeviņām valstīm)). Uz ko es locu… Apskatam tiešām nav jābūt garam, taču maksimāli objektīvam ar tehnisku pamatojumu (vismaz izmantotās tehnoloģijas saīsinājumu vajadzētu pieminēt (pēc kura lasītājs var pats… Read more »

Artis Abols

Ar šo visu palēnām cīnāmies, bet ir jāatzīst, ka pēc vienotas “čeklistes” nedarbojamies. Tam ir savi plusi, bet mīnusi ir tādi, ka šad tad kaut kas piemirstas. Ja ir kāda skaidrojama neprecizitāte vai nepilnība, lūdzam par to ziņot komentāros.

LOOK

Vienota shēma visiem apskatiem nav objektivitātes rādītājs (tamdēļ nav vērts uz to tiekties), svarīgi ir sajust, ka apskata veidotājs ir iedziļinājies ierīcē un var pastāstīt nedaudz vairāk kā ierindas pārdevējs (bez salkaniem izskaistinājumiem), atklājot arī aparāta vājās puses. Jūsu trumpis ir būt neatkarīgiem, tas dos apskatam milzīgu pievienoto vērtību. Tirgotājs vienmēr noklusēs mīnusus…

Kristaps Skutelis

Nevaru piekrist pārdevēju virzienā raidītajiem pārmetumiem. Tā kā man ir bijusi iespēja būt klāt pie (mobilo sakaru operatoru) klientu konsultantu apmācību procesa, tad ziņu, ka viņi par ierīcēm saņem pamatīgu un visnotaļ objektīvu informāciju un labs pārdevējs nevis centīsies noklusēt ierīces trūkumus, bet rūpēsies, lai klientam tiktu piedāvāta viņa vajadzības vislabāk apmierinoša ierīce.

Kas attiecas uz mūsu apskatu pusi, tad cenšamies pēc iespējas vairāk iedziļināties konkrētajās testa ierīcēs. Tā kā to plūsma ir diezgan liela, tad nevaram katrai ierīcei veltīt nedēļām ilgus testus, tomēr rūpējamies, lai par tām paši esam labi informēti un pārbaudam visus svarīgākos to darbības aspektus.

davfreim

Nezinu gan par to pārdevēju izglītotību, kad LMT parādījās 4G tikko gad diezgan ilg bija ar vienu sievieti jārunājas, lai viņa saprastu, ka man uz iPad nebija viņu galā aktivizēts 4G nets un tad vēl vairāk nokaitināja, ka man paprasīja telefona nr., lietojot planšeti protams, ka es to nezināju un nekad nezināšu vēl nākošais kronis bija, ka pēc maniem personas datiem viņa mocījās noskaidrot manu nr…

Kā arī LMT tās Samsung maiciņas, džemperīši un visur Samsung un vienīgi Samsung reklāma, man rodas liela neuzticība viņiem un viņu viedoklim, jo šaubos, ka kaut ko sliktu par Samsūdu viņi var pateikt.

Kristaps Skutelis

Paldies par komentāru! Ņemsim vērā ieteikumus, lai apskati turpmāk kļūtu vēl noderīgāki.

Žans

Maz solis cilvēcei, milzīgs auditorijas pieplūdums Kursoram. Apsveicu. ;)

KKTK

Es biju iedomājie citāda veida sadarbību, ka LMT dod kādus satistiskus datus par to cik šādu vai tādu t. tiek lietots, vēl tiek lietots, vai jau tiek lietots. Varbūt korelācija ar datu apjomiem? Ideālākais jau būtu arī servisa statistika. Cik bieži ir garantijas gadījumi ar ražotāja vainu, cik paša vainas? Teiksim samsungiem daudz saplēstu stikliņu. Tātad cilvēki nevar noturēt, jo plastmasa slīd. Vai noslīcinātas xperias, lai arī ražotājs saka ka šļakstu drošs. Utt. Bet LMT no telefonu pārdošanas un kur nu vēl servisiem laikam turas pa gabalu…

Krist2ps

Par ko cepiens? Nepatīk kursors.lv, maini to pret Boot.lv vai pret Ctrl.lv … nav starpības, taču, ko īsti nozīmē “objektīvs tālruņa apskats”? Katra rokās tomēr jebkura ierīce būs individuāla – piemēram, kaut vai tālruņa akumulatoru ziņā – redz, lasīju šeit, ka LG G2 “jāizvelk” divas vai trīs dienas, taču reāli palietojot, secinu, ka tas ir krietni mazāk, taču ir it kā tuvu aprakstītajam. Nepaliksim tomēr tik dikti piekasīgi, ja kāds ir uzņēmies kaut ko tomēr tik feinu darīt – nav, patiesībā, viegli kaut ko izdomāt un uzrakstīt cilvēkiem saprotamā valodā kā to dara visa kursors.lv komanda. Paldies viņiem un apsveicu… Read more »

Artis Abols

Ctrl.lv jebšu Elvijs arī ir uzskatāms par Kursors.lv komandu ;)

http://ctrl.lv/2014/04/pievienojos-kursors-lv-komandai/

Boot.lv kaut kā pēdējo mēnešu laikā neredzu nevienu apskatu.

Tā ka, draugi, jums esam palikuši tikai mēs – Kursora komanda!

Krist2ps

Nu, redz. Vēl, jo labāk ;) Par to apvienošanos ar citiem autoriem – nu, dien apsveicami… lai gan, jā, par to Ctrl lasīju laikam – es tikai tā, vairāk tēmēju uz tiem, kas te nemitīgi čīkst, ka slikti, ka viss ir slikti. Nepatīk, lai iet uz citurieni, kur ir “objektīvāki” raksti :) Boot, jā – tas jau vairs par dzeltenu copy-paste presi palicis… tur jau var piekrist.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: