MediaTek jau kādu laiku dzenas pakaļ Qualcomm labajai slavai un spējīgajiem mobilo ierīču procesoriem, un izskatās, ka šoreiz MediaTek ir spējis aizlēkt pat vienu pakāpienu augstāk. MT6795 procesors ir uzskatāms par pirmo mobilo ierīču procesoru ar īstiem astoņiem kodoliem (nevis Samsung četriem ātri un četriem lēniem kodoliem, kas nekad nestrādā vienlaicīgi) un 64-bitu ēras sākumu Android ierīcēs.

MediaTek MT6795 tehniskā specifikācija ietver 4G atbalstu un 2K ekrānu (2560×1600) darbināšanu ar 120 Hz. Visi astoņi kodolu būs spējīgi darboties vienlaicīgi, kā arī šādas procesora jaudas varēs nodrošināt palēninātu video uzņemšanu FullHD 1080p ar 480 kadriem sekundē. 480 kadri sekundē nodrošina aptuveni 20-kārtīgu palēninājumu.

Reklāma

Neiztikt arī bez iebūvētiem visiem modernajiem savienojumiem – Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth LE, FM, GPS ar Glonass un Beidou, ANT+. Paredzēta arī bezvadu uzlādes iespēja.

MediaTek ziņo, ka MT6795 procesors būs pieejams viedierīcēs jau šogad.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

jaudīgs zvēriņš!

Krotow

Nu jau aiziet CPU kari kā savulaik x86 arhitektūrai Intel vs AMD :) No otras puses labi, ka ARM nišā ir konkurence. Qualcomm nav iemesla aizsnausties un iestagnēt.