Web Analytics
More
  Reklāma

  ASV paaugstina drošības prasības, nāksies pierādīt, ka telefonu var ieslēgt

  Jaunākie raksti

  ASV drošības struktūras izlēmušas, ka turpmāk nevarēs vadāt apkārt nefunkcionējošas elektroniskās ierīces – viedtālruņus, planšetdatorus, klēpjdatorus u.tml. Ja lidostā nevarēsi pierādīt, ka elektronisko ierīci var ieslēgt, tad to konfiscēs un pašam veiks pastiprinātu pārbaudi. Noteikumi attieksies uz ieceļošanu ASV no citām valstīm, pagaidām – Eiropas un Tuvajiem Austrumiem.

  Šādi noteikumi tiek pamatoti ar iespēju ievietot elektroniskajās ierīcēs sprāgstvielas vai citas nevēlamas vielas. Ja šķidrumus jau kādu laiku nedrīkst ienest vairāk kā 100 ml iepakojumos caurspīdīgā maisiņā, tad trīs kilogramus smagu klēpjdatoru tikai vizuāli pārbaudīja skenerī. Akumulatora un cietā diska vietā teorētiski var bez problēmām ievietot un paslēpt ko vien sirds kāro.

  ReklāmaAdvertisement

  Vācija, Francija un Lielbritānija jau paziņojušas, ka ir gatavas šādām pastiprinātām pārbaudēm.

  Tiek ziņots, ka turpmāk pastiprināti pārbaudīs arī apavus, lai tajos neienestu kādas bīstamas vielas. Vienmēr pārliecinies, lai lidojot uz ASV būtu kārtīgi uzlādēts viedtālrunis un kājās tīras zeķītes.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  08.07.2014 15:30

  Drīz lidostās prasīs arī tīru apakšveļu un izskūt paduses.

  Mārtiņš Vanags
  08.07.2014 15:33

  Maskavas lidostās šis jau pāris gadus darbojas. stāv tev blakus vīrs ar automātu un tu svīstot rokām slēdz iekšā e-readeri. a tas neslēdzas…

  Reklāma