Web Analytics
More
  Reklāma

  Google septembra beigās slēgs savu vecāko sociālo tīklu Orkut

  Jaunākie raksti

  Quickoffice ofisa lietojumprogrammatūras projekts nav vienīgais, ko meklēšanas gigants ir izlēmis slēgt. Šodien uzņēmums ir paziņojis, ka 2014. gada 30. septembrī tiks apturēta vecākā Google veidotā sociālā tīkla Orkut darbība. Esošie lietotāji izmantojot Google Takeout rīku līdz pat 2016. gada septembrim varēs no saviem profiliem saglabāt rakstus un fotogrāfijas. No šodienas servisā vairs nav iespējams izveidot jaunus lietotāju kontus.

  Orkut pirms desmit gadiem tika radīts kā viens no “20 procentu” projektiem (20% sava darba laika Google darbinieki var veltīt savu ideju attīstīšanai), un, lai arī tas nav spējis noturēties pretī Facebook masīvajai invāzijai, tomēr joprojām tiek aktīvi izmantots Brazīlijā un Indijā. No 2008. gada par šo produktu rūpējās Google Brazīlijas ofiss. Esmu dzirdējis, ka zināmu popularitāti Orkut savulaik iemantojis arī Igaunijā, tomēr Latvijā tas nav spējis raisīt interesi. Vai tu pazīsti kādu, kas lietoja vai lieto Orkut?

  Sava sociālā tīkla slēgšanu Google skaidro ar nepieciešamību lielāku uzmanību pievērst citiem veiksmīgiem projektiem, piemēram, YouTube, Blogger un Google+.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Andis
  30.06.2014 23:07

  Orkut igaunijaa bija gana populaars, savulaik kaa draugiem.lv

  Loks
  30.06.2014 23:07

  Nu tas bija gaidāms un loģisks solis…

  Reklāma