Izskatās, ka Apple nevēlas savu uzlaboto produktu prezentācijas atlikt uz lielākiem pasākumiem un ik pēc mēneša klusiņām izlaiž pa uzlabotam produktam. Aprīļa beigās Apple atjaunināja MacBook Air portatīvo datoru sēriju un pirms nedēļas izlaida jaunu iMac datora modeli. Šodien ir pienākusi kārta vēl vienam uzlabojumam un šoreiz tas ir iPod touch mūzikas atskaņotājs.

Līdz šim pēdējās sērijas iPod touch bija pieejams divās versijās, kas atšķiras ne tikai ar iebūvētās atmiņas apjomu. Proti, 16 GB modelis (salīdzinot ar 32 un 64 GB iPod touch) bija pieejams tikai vienā krāsā un tam nebija iebūvēta aizmugurējā kamera. Visādi citādi visi trīs iPod touch modeļi bija vienādi.

No šodienas visi iPod touch būs aprīkoti ar 5 megapikseļu aizmugurējo iSight kameru un pircējs varēs izvēlēties kādu no piecām košām krāsām. Joprojām pieejami trīs iebūvētās atmiņas varianti: 16, 32 un 64 GB.

Jaunais iPod touch no šodienas ir pieejams ASV un drīzumā nonāks arī veikalos visā pasaulē. Lētākais 16 GB modelis maksās 199 ASV dolārus un cenu samazinājumu ir piedzīvojuši arī 32 GB un 64 GB modeļi, kuru rekomendējamās cenas ir attiecīgi 249 un 299 dolāri. Piezīmēšu, ka iepriekš šie modeļi maksāja attiecīgi 299 un 399 dolārus.

Lētākais iPod touch 16 GB modelis šobrīd Latvijā maksā aptuveni 250 eiro.

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Rūdolfs PutniņšMāris StiglicsKristaps SkutelisdavfreimKristaps Skutelis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ReinisRu
Guest
ReinisRu

Man ir tikai viens jautājums – kāds šobrīd ir MP3 atskaņotāju tirgus statuss, ņemot vērā to, ka šis atskaņotājs ir iebūvēts jebkurā tālrunī?

davfreim
Guest
davfreim

Man patīk iPod, touch īsti nevajag, bet daudz ērtāk kā telefonā, nano ir super, iemetu mašīnā pie AUX un klausos ko gribu.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Vo vo, es arī savu iPod izmantoju mašīnā. Ārpus mašīnas gan tas netiek lietots itin nemaz.

Māris Stiglics
Guest
Māris Stiglics

iPod ir bezjēdzīgs produkts nevis tāpēc, ka tirgū nebūtu vietas specializētam portatīvam atskaņotājam, bet tāpēc, ka iPod tāpat kā iPhone skan pēc sūda. Kā audiofils saku, ka tas ir visnotaļ žēlīgs youtube līmenis. Ja kādam ir interese par labu skaņu, ieteiktu skatīties Sony virzienā (NW-ZX1 vai NW-F887), bet vēl labāk – iegādāties kādu no Astell & Kern ražojumiem.

Rūdolfs Putniņš
Guest
Rūdolfs Putniņš

Kāda audiofīlija, ejot pa pilsētu? Pat valkājot Etymōtic ER4P tev detaļas izēdīs vada troksnis un kaulu novadītās vibrācijas.