Reklāma

Jauno koprades telpu “The Mill” Rīgā atklās Facebook dizaineris

Jaunākie raksti

IKEA un ASUS ROG kopīgi radītās mēbeles būs pieejamas jau oktobrī

Pirms aptuveni gada IKEA un ASUS ROG kopīgi paziņoja par mēbeļu sēriju izveidi datorspēļu cienītājiem. Paziņots, ka jau oktobrī...

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

Piedaloties profesionāļiem no Facebook, Infogr.am, Cube, Asketic, Draugiem Grupas un Clearleft, 20.jūnijā ar konferenci tiks atklāta dizaina un IT koprades telpa „The Mill”. Jaunos start-up nozares censoņus uzrunās arī investori no Inventure, Imprimatur Capital un Beanstalk Capital.

„The Mill” ir jaunizveidota dizaineru un programmētāju koprades telpa Rīgā, Brīvības ielas 33.namā. Telpu kopīgiem spēkiem un mērķiem radīja Latvijas jaunie tehnoloģiju un dizaina uzņēmumi – FROONT, Sellfy, Berta CMS un HungryLab.

Telpas atklāšana notiks piektdien, 20.jūnijā kā vienas dienas konference „EXCHANGE” kopā ar pašmāju un ārzemju vieslektoriem. Konferences mērķis ir savstarpēji dalīties pieredzē par cilvēcību dizainā un to, kā dizains spēj uzlabot biznesa rezultātus.

Konferences galvenā runasvīra godu uzņēmies Facebook dizaineris Tims Belonakss (Tim Belonax, ASV). No pasaulē lielākā sociālā tīkla Tims pārvedīs padomus par to, kā dizaina idejas pārvērst cilvēkiem pievilcīgā un uzrunājošā veidā.

Timam pievienosies arī Draugiem Grupas pārstāvji Jūlija Gifford un Jānis Palkavnieks, lai kopīgi diskutētu par cilvēcību dizainā un eksperimentu nozīmi dizaina attīstībā. Diskusiju vadīs FROONT līdzdibinātājs un dizaineris Sandijs Ruļuks.

Otrajā diskusiju panelī Latvijas Startup pārstāvji pārrunās stratēģijas, kas nepieciešamas, lai attīstītu starptautisku, strauji augošu uzņēmumu.

Veiksmes formulu sekmīgu blakus projektu radīšanā atklās Miķelis Baštiks no Asketik, un pārstāvji no Cube. Savukārt pieredzē par to, kāda nozīme dizainam ir investoru lēmumu pieņemšanā, dalīsies investori Tuomas Kosonen no Inventure (Somija), Toby Moore no Imprimatur Capital (Latvija) un Mārtiņš Šulte no Beanstalk Capital (Latvija).

Konferences programmu noslēgs Clearleft programmētājs un Adactio redaktors Džeremijs Kīts (Jeremy Keith, Lielbritānija) ar stāstījumu par to, kā radīt dizainu ar koda palīdzību.

Informācija par biļešu iegādi, kā arī konferences pilna programma atrodama „The Mill” mājas lapā www.millriga.com. Konferences jaunumi tiks publicēti „The Mill” oficiālajā Facebook vietnē. Biļetes var iegādāties šeit (lētākās biļetes maksā 35 eiro).

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma