SwiftKey Keyboard aplikācija ir viena no pirmajām trešo pušu veidotām klaviatūrām Android operētājsistēmai un tā bija ļoti iecienīta arī laikā, kad par tās iegādi bija jāmaksā. Tagad SwiftKey Keyboard ir bez maksas un, ja nemaldos, tad Play veikala nosacījumu paredz to, ka nepastāv iespēja bezmaksas aplikācijai atgriezties atpakaļ uz maksas versiju. Shēma bezmaksas –> maksas ir iespējama, bet shēma maksas –> bezmaksas –> maksas gan nepastāv.

Tā ir laba ziņa jaunajiem lietotājiem, bet vecie lietotāji par savu samaksāto naudu iegūs klaviatūras izkārtojumu noformējumu (tēmu) paku $5 vērtībā. Tēmas iegādājams SwiftKey veikalā, kas ir jaunums šai aplikācijai.

Skrienam, izbaudām rakstītprieku. Adrese aplikācijas lejupielādei atrodas pie Avota nedaudz zemāk.

Iepriekš rakstījām, ka SwiftKey klaviatūra būs pieejama arī iOS 8 lietotājiem, bet tai būs zināmi ierobežojumi, kas tiek saistīti ar pastiprinātu iOS 8 drošības politiku.

[youtube=www.youtube.com/watch?v=u5Jy8OtaSKw]

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
onkulis

Super! Pēc dažām dienām beigtos trial versija. Tagad var ieķert pilno!

hh

ar ko šī ir labāka?

Kaspars

Yaaay! ;D

Artūrs

Kādreiz nopirku planšetam un telefonam. Pēc mēneša planšeta un telefona versija tika apvienotas vienā. Tagad vispār par velti. Nu kāpēc gan nē.

Bet nu šeit nevar būt runa par pazaudētu naudu vai tamlīdzīgi. Izmēģināts ir daudz kas, taču šī ir pati ērtākā, labākā un gudrākā. Kaitina vien dažas lietas, piemēram, sākot rakstīt interneta adresi, ieliekas atstarpe pirms .lv.

still rocking

Jau sen lietoju legāli nopirktu pilno versiju. Super klaviere, man patīk.

mankulito

Zelts. Pirmā app, ko nopirku.

KKTK

Tik viens mīnuss vecu telefonu īpašniekiem (vai tiem kam maz atmiņas). Ja piem. pajauna Xperia klaviatūra (arī ar swipe iespējām) aizņem 8-10MB, tad SwiftKey norij 50MB :o Kaut kā liekas stipri par daudz.

KKTK

Nu bet es tikko pārbaudīju, pirms rakstīšanas. Vai kautkas par daudz ieslēgts? Vai tai programmai kaut kā jānostabilizējas? ROM restarts?

LOOK

Aizdomīgi līdzīgs izskats Xperia klaviatūrai. Kā ir ar laviešu burtiem? Xperia ir tā ka nedaudz paturi uz burta un uzrakstās ar garumzīmi. Uz Ascent P6 nākas veikt vairākus pieskārienus, lai uzrakstītu burtu ar garumzīmi. No augstāk minētā var secināt, lai varētu rakstīt “swipe” stilā latviski, garumzīmēm jāuzlec nedaudz pakavējoties uz burta.

KKTK

Te nedaudz paturot izlec iespēja uzreiz dabūt kaut kādu ķeburu – nu to kas rādās uz klavieres, bet tikai pabīdot uz sākiem dabūjas latviešu burts. Nav ērtākais variants. Bet rakstot var “maukt” bez garumzīmēm – auto korektors tās parasti sakārto, gan Xperia klavierē gan te, cik mēģināju. Te liekas tā vārdnīca tomēr labāka.

Artis

Ir labāka par google keyboard?

mankulito

Vai Audi ir labāks par Bmw? Vai kollijs ir labāks par pūdeli? Kas patīk, to lieto.