Web Analytics
More
  Reklāma

  OnePlus One atkal kavējas, vainīgs CyanogenMod

  Jaunākie raksti

  Izklausījās pārāk labi, lai OnePlus One būtu īsts viedtālrunis?

  Kārtējo reizi OnePlus komandai nākas atlikt OnePlus One viedtālruņa iznākšanu, kas bija paredzēta jau pavisam drīz. OnePlus One ir tik iekārojams viedtālrunis, ka uz to izveidojusies rinda, turklāt iegādāties viedtālruni vismaz sākumā varēs tikai ar ielūgumu. Pirmajiem ielūgumiem jau bija jābūt izraudzīto lietotāju e-pastos, bet tika atklātas programmatūras nepilnības, kuru novēršanai nepieciešams laiks.

  Reklāma

  Izskatās, ka atkal mazais cinītis gāž vezumu un OnePlus One piemeklējušas kārtējās operētājsistēmas kļūdas. Vainīga esot Android bāzētā CyanogenMod operētājsistēmas versija. Nekas sīkāk netiek atklāts.

  OnePlus One ir pirmais ražotāja viedtālrunis un CyanogenMod tiek uzstādīts viedtālrunim jau rūpnīcā. CyanogenMod iepriekš sadarbojušies arī ar Oppo. Viedtālrunis Oppo N1 arī šobrīd ciešot no vairākām CyanogenMod nepilnībām un tās ir kritiskas – nestabils WiFi u.c. problēmas. Tiek baumots, ka CyanogenMod vienkārši nepietiek cilvēkresursu, lai nodrošinātu pieņemamu kvalitāti un drīzumā varam gaidīt, ka CyanogenMod varētu kļūt par maksas vai daļēju maksas produktu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Nettwerk
  12.06.2014 04:30

  Man kaapeec liekas, ka Cynogenmod sanjem kadu samaksu no OnePlus, Oppo? Nedomaaju ka par velti vinji izstraadaa specialu versiju OnePlus telefoniem?

  mankulito
  12.06.2014 15:41

  Viss šis projekts ir viens liels joke, un ne man vienam tā liekas. Kad šis klucis būs reāli dabūjams, tas būs novecojis, līdzīgi, kā Nexus 4 pieejamības problēmas.

  Reklāma