Web Analytics
More
  Reklāma

  Planšetdatori ar Windows 8.1 maksās mazāk par $200

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā nedēļā notikušajā izstādē Computex 2014, ar žurnālistiem tikās Microsoft viceprezidents Niks Pārkers. Stāstīts tika par to, kādu nākotni planšetdatoriem ar Windows 8.1 operētājsistēmu redz Microsoft.
  Pirmkārt jau tas, ka cena jaunajiem planšetdatoriem būs ļoti demokrātiska. Kā izteicās Pārkers, tad – „Mēs sasniegsim to cenu kategoriju, kura ir ļoti konkurētspējīga 7, 8 un 10 collu ekrāna diagonāles planšetdatoriem. Ja pagājušajā gadā mēs strādājām cenu kategorijās $300, $400 un $500, tad šogad mūsu mērķis ir kategorijas $100, $200 un $300”.
  Jau aprīļa mēneša sākumā Microsoft paziņoja par licences maksas atcelšanu Windows operētājsistēmai ierīcēs, kuru ekrāna diagonāle ir mazāka par 9 collām. Un tas jau ir jūtami atsaucies uz planšetdatoru piedāvājumu. Ķīnas ražotāji cenšas šo lauciņu apgūt cik vien spēj, un visticamāk lielie ražotāji sekos viņu pēdās.
  Tāpat Niks Pārkers paziņoja, ka arī Windows Phone viedtālruņi tiks piedāvāti cenu kategorijā, kura mazāka par $200. Tas gan iespējams vairāk būs Āzijas un Latīņamerikas valstu tirgos.

  Reklāma

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma