Nepārproti, metāla LG G3 te netiek izsludināts.

Vēl arvien nav zināma oficiālā LG G3 cena, bet var plānot, ka tā būs aptuveni pārējo Android flagmaņu līmenī. LG G3 pavisam noteikti ir pirmā pusgada gaidītākais viedtālrunis, bet paliek jautājums – vai visi gaidītāji jau nebūs sapirkušies Galaxy S5 un HTC One M8

LG ir viens no ražotājiem, kas labprāt un bez kauna sajūtas savos flagmaņos vienmēr izmanto tikai plastmasas noformējumu. Protams, plastmasas izvēle ir loģiska, jo tā ir lētāka, nekā nerūsējošā tērauda vai alumīnija korpuss. LG viceprezidents viedtālruņu dizaina jautājumos Chul Bae Lee apgalvo, ka metālā tērpts LG G3 maksātu vismaz $300 vairāk.

Metālam esot arī daudz citas sliktas īpašības – tas ir smagāks, slidenāks un padarītu apmales ap ekrānu daudz apjomīgākas. Super plānas ekrāna apmales ir LG atpazīstamības zīme, ko zaudēt diez vai viņi var atļauties.

Pats esmu pieredzējis, ka metāla korpuss pamatīgi noēd WiFi signāla stiprumu. Ar to slimoja iPhone un arī Sony Xperia SP.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dinoo

Uzskatu ,ka šis ir glītākais telefons no mūsdienu flagmaņiem. Nav runa par matereālu ,bet tieši par dizainu.

Krist2ps

Viennozīmīgi, dotajā brīdī LG ir flagmanis! Starp citu, pateicoties šajā vietnē lasītajam, izvēlējos tieši G2 modeli, ar kuru vien jau esmu vairāk kā apmierināts :)

Kristaps Skutelis

Prieks to lasīt un lai ierīce kalpo godam! :)

Krist2ps

Paldies, Kristap! Ja godīgi un atklāti, uzrunāja raksta beigās tālruņa kopējā statistika, kurā arī bija norādīts, ka akumulators šim verķim bija teju ar 10 novērtēts.

still rocking

glīts, jā. ja būtu irbulis, iespējams, varētu pirkt. Pagaidām neredzu konkurentu galaxy note sērijai tieši dēļ irbuļa.

Kristaps Skutelis

Klau, kādiem tieši nolūkiem tu savā Galaxy Note izmanto irbuli? Tas nav piekasīšanās jautājums, man vienkārši interesē kādiem nolūkiem tā izmantošanu esi iestrādājis savā ikdienā.

still rocking

Ikdienā neizmantoju. Patiesībā izmantoju pēdējā laikā irbuli reti. Bet tomēr, man ļoti patīk ka tāds ir un vajadzības gadījumā var lietot. Kaut kā vairs nevaru iedomāties sevi izmantojam ierīci/telefonu, kuram tāds nebūtu. Tieši tas pat ir ar ZerLemon bateriju, noteikti zinu, ka gribēšu tādu jaunajā Note4, kuru iespējams iegādāšos, ja viss patiks. Gan jau rudenī būs iznācis :) Un provizoriski uz Ziemassvētkiem gan jau būs arī baterija. Nedēļa bez uzlādes tas man jau šķiet pilnīgi normāli un neko mazāku vairs negribu :) Irbulis man noder, piemēram, paroļu drukāšanai. Paroles mēdz būt sarežģītas, ar visādiem simboliem, ātrāk uzrakstīt ar irbuli. Vēl… Read more »

bombelats

Var jau būt, ka nebūs slikti un izskatīsies gana cēli tāpat kā no reāla metāla: “the LG G3 body is molded from a brand new material with metallic looks that is both scratch and fingerprint resistant.”.
Un par cenu runājot, kaut kādu nojausmu var iegūt: “Retailers including Clove and Unlocked Mobiles have announced that the LG G3 will cost £499 and £489 respectively on a SIM-free basis.”. Nav tik traki priekš flagmaņa, kas šķiet ir niknākais starp tālruņiem uz šo brīdi. Ja nu vienīgi Oppo Find7 kāps uz astes, bet tas nav īsti no mūsu tirgus.

Krist2ps

Tāda sajūta, ka palasot šejienes komentārus, daudziem kaut kur prātā iesēdies t.s. Samsung stereotips. Neteiktu, ka nedomāju līdzīgi, taču, ja nepatīk LG, ir taču izvēle ņemt tieši Samsung :) Ne, tā, draugi? Nevis piekasīties par sīkumiem, ka LG nenāk līdzi irbulis, atšķirībā tieši pret Samsung telefoniem…

still rocking

LG modeļi man liekas diezgan simpātiski (pašam pašreiz ir jau vecs LG aparāts (ne viedtālrunis) – LG GX200 – ikdienā tagad lietoju kā modinātāju (5 uzliekami zvani – episki!) vai kā lukturīti, kad vajaga. Arī ceļojumā pa kalniem tālu tālu prom no civilizācijas ņēmu līdzi gan Note, gan LG GX200. LG tikai tāpēc, ka ir lukturītis. Lidojumu režīmā tāda truba ir super ilgdarbīga. Šķiet, ka lādēju 1x mēnesī (ar standarta akumulatoru) :) Es jau nesaku, ka es esmu baigais Samsung fans (ir lietas, kas man Samsungam nepatīk… dažādi sīkumi, ko protams, var novērst ar trubas rūtošanu vai papildu softa uzlikšanu,… Read more »