Reklāma

Broadcom atrisina dažādo bezvadu uzlādes standartu problēmu

Jaunākie raksti

Mums skolā mācīja, ka konkurence ir laba, bet dzīvē izrādās, ka būtu patīkamāk, ja tavs viedtālrunis tomēr spētu uzlādēties ne tikai ar Lightning, bet arī ar biežāk izmantoto microUSB. Tieši tas pat attiecas uz bezvadu uzlādi un pat ražotājiem nav skaidrs, kurš standarts no PMA, Rezence un Qi iedzīvosies un paliks aktuāls. Izvēle ir grūta un neviens nevēlas savu flagmani aprīkot ar uzlādes tehnoloģiju, kas pēc pāris mēnešiem pateiks – mums pietiek, mēs neturpinām darbību.

Iespējams, ka Broadcom ir daļēji atrisinājis bezvadu uzlādes problēmu, jo dīvaini nosauktais BCM59350 čips spēs uzlādēt visu trīs bezvadu uzlādes standartu ierīces. Bezvadu uzlādes paliktnis nav izvēlīgs, liec uz tā ko vēlies. Šis gan nav risinājums ieilgušajai bezvadu uzlādes standartu cīņai, bet lietotājam tas var atvieglot dzīvi.

Pagaidām Broadcom vēl nav paziņojis uzlādes paliktņa iznākšanas laiku un cenu, bet demonstrācijas modeļi jau esot gatavi un tie tiekot izsūtīti uzticamiem partneriem izmēģināšanai.

Cerams, ka drīzumā bezvadu uzlāde ienāks gandrīz visās ierīcēs, jo tā ir pietiekami ērta un mūsdienu steidzīgajam cilvēkam nenāksies krāmēties ap piņķerīgajiem vadiem. Vēl tikai jāatrisina USB atmiņu Safe Remove problēma…

[youtube=www.youtube.com/watch?v=ql8HdlrBUVI]

Reklāma

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Cik saprotu, pašreiz var lādēt bezvados tādus telefonus, kuriem tas ir paredzēts rūpnīcā? Gaidu, kad tādi būs visi un tiešām ar universālu ierīci lādējami

Netikai rūpnīcas, ir pieejami arī korpusi, ar kuru palīdzību var izmantot bezvadu uzlādēšanas ierīces.
Re, kur piemēram:
http://3555.lv/iphone-5-5s-bezvadu-uzlade

jā tie vadi mūžīgi besī.Kā angliski ir “piņķerīgi vadi”.-wireles,semiwireles,– ir maksimālais tuvākais ko atradu.man citā sakarā ir maziņš projektiņš kas novērš tos jebanos vadus.,domāju kā tas angliski labāk skanētu.ne jau fucking wire.

Reklāma
Reklāma
Reklāma