Reklāma

Samsung virtuālās realitātes brilles papildināšot viedierīču TouchWiz saskarni

Jaunākie raksti

Apple Music straumēšanas servisā pieejami jau 100 miljoni dziesmu

Oktobra sākumā mūzikas straumēšanas serviss Apple Music sasniedzis visai zīmīgu atzīmi, jo servisā tagad pieejamas vairāk nekā 100 miljoni...

Īlons Masks atkal izsaka piedāvājumu iegādāties “Twitter”

Šajā pavasarī un vasarā gan ikviens Īlona Maska fans, gan nīdējs varēja sekot līdzi viņa juceklīgajiem lēmumiem saistībā ar...

Hyperice Hypervolt 2 masāžas pistoles apskats

Hyperice Hypervolt 2 ir masāžas pistole, kas ir viens no pašmasāžas veidiem. Šāda masāžas pistole ļauj mājās paveikt to...

Parādījušās jaunāko Nvidia GeForce RTX 4090 videokaršu cenas Eiropā

Septembra otrajā pusē Nvidia izziņoja jaunu jaudīgāko videokaršu sēriju RTX 4090, un tagad iespējams novērtēt to cenu Eiropas tirgum,...

OnePlus uzsāk piedāvāt lētu Nord Watch ar 30 dienu darbības laiku

OnePlus sācis pārdot Nord Watch, kas ir jauns viedpulkstenis ar 30 dienu darbības laiku un zemu cenu, bet vēl...

Tiek pieļauts, ka viedtālruņi ir izsmēluši savas jaunieviesumu iespējas un tagad kārta virtuālai un paplašinātai realitātei. Google strādā pie sava Glass viedo briļļu projekta, kas nesen kļuvis pieejams izmēģināšanai plašākai publikai. Facebook ir iegādājies Oculus. Samsung, iespējams, strādā pie virtuālās realitātes (VR) brillēm, kas tiks darbinātas kopā ar viedtālruņiem.

Engadget ziņo, ka Samsung virtuālās realitātes brilles gaidāmas jau šogad un tās mēģinās nostumt ēnā citus ražotājus ar Samsung ierastajām grandiozajām reklāmas un oficiālās izziņošanas kampaņām.

Internetā baumo, ka iepriekš aprunātais Samsung Gear Glass projekts būšot nevis paplašinātās realitātes brilles, bet gan VR brilles ar OLED ekrānu, kas būs labāks par Oculus Rift piedāvāto.

Samsung veidotās brilles būšot lētākas par konkurentu piedāvāto cenu. Tas gan Samsung gadījumā izklausās neticami. Oculus Rift izstrādātāja komplekts maksā $300 – 350, baumotā mazumtirdzniecības cena ir arī ap $300.

Oculus uzņēmuma izveidotājs Palmer Luckey norāda, ka salīdzinoši izstrādāt un saražot VR brilles nav nemaz tik sarežģīti mūsdienās. Sarežģītākais ir VR brilles apgādāt ar noderīgām un ērti lietojamās aplikācijām, kā arī pārliecināt pircēju, ka VR ir tagadne, nevis tāla nākotne vai muļķības no vecām zinātniskās fantastikas filmām.

Šobrīd notiekot aizkulišu cīņa par VR briļļu standartu – kurš pirmais uzsāks un visvairāk pārdos savus VR briļļu modeļus, tas arī turpmāk būs visu VR ierīču pamata izstrādātājs.

VR nekur nepazudīs, bet Palmer Luckey atzīst, ka ļoti vāji pirmie briļļu modeļi var ticību VR apslāpēt pašā saknē, gluži kā tas ir ar viedajiem pulksteņiem. Pietiek ar vienu pašu draņķīgu Samsung pirmo modeli, kas ir plaši izreklamēts (un ne pārāk veiksmīgi strādā), lai visus viedos pulksteņus uzskatītu par bezjēdzīgiem.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma