web analytics

Microsoft Outlook lietotāji varēs izmantot Hangouts videokonferenču iespējas

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...Tiem datoru lietotājiem, kuri ikdienā lieto Microsoft Outlook, parādījusies iespēja izmantot Google Hangouts videokonferenču iespējas. Tas notiek pateicoties speciālam Google izveidotam Hangouts spraudnim, kurš paredzēts tieši Microsoft Outlook programmai.

Šī iespēja ļaus Microsoft Outlook lietotājiem veidot videokonferences ar partneriem izmantojot Google Apps for Business. Visas nepieciešamās tikšanās var tikt ieplānotas un izveidotas izmantojot Outlook Mail un Outlook Calendar. Tāpat lietotājs var arī pieslēgties ikvienai nepieciešamajai videokonferencei.

Lai izmantotu šo iespēju, nepieciešams lejupielādēt un uzstādīt Google spraudni un programmās Outlook Mail un Outlook Calendar lietotājam parādīsies jaunas funkciju pogas, kurs paredzētas viena ieplānotajām, bet otra neplānotām videokonferencēm.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: