Ir pierasts, ka e-pasta servisiem varam piekļūt gan no datora, gan mobilajām ierīcēm. Tomēr Mail.ru uzskata, ka ir vērts pamēģināt radīt e-pasta servisu, kuru var izmantot tikai no viedtālruņa. Lietotājvārda un paroles kombinācijas vietā MyMail mobilās aplikācijas lietotāju pieteikšanai servisā tiek izmantots telefona numurs. Lietotājs uz savu numuru saņem pieteikšanās kodu un ar to var piekļūt saviem e-pastiem. Šādai pieejai gan ir arī būtiski trūkumi. Ja savu numuru nomainīsim, vairs nevarēsim tikt pie vecajiem e-pastiem. Jaunais e-pasta serviss piedāvā izveidot ļoti labskanīgas @my.com e-pasta adreses. Katram lietotājam tiek piedāvāta 150 GB liela diska vieta mākonī.

Servisam jau ir sagatavotas Android un iOS aplikācijas, taču uz POP3, IMAP vai webmail pieeju varam pat necerēt. Interesanti, ka MyMail var pievienot arī citus e-pasta kontus. Šobrīd MyMail aplikācija zināmā mērā atgādina tipisku e-pasta klientu, tomēr laika gaitā servisa radītāji vēlas šo servisu attīstīt kā krietni ātrāku un aktīvāku saziņas rīku (aptuveni kā īsziņas vai WhatsApp čatu). Savulaik līdzīgu servisu centās izveidot arī Facebook. Toreiz visiem servisa lietotājiem bija iespēja iegūt @facebook.com e-pasta adresi, ko var izmantot Facebook ziņojumu servisā. Tomēr šī ideja kaut kā neguva nepieciešamo atbalstu no lietotājiem un tika slēgta.

Vai tu lietotu šādu e-pasta servisu? Vispār kuram e-pasta servisam šobrīd uztici nozīmīgo e-pasta ziņojumu pārvaldīšanas uzdevumu?

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kristaps Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Kristaps
Guest
Kristaps

Priekškam tas viss atkal vajadzīgs? Divreiz izdomāt vienu un to pašu divriteni…