Daudzi jau bija veiksmīgi apglabājuši Nokia, vai arī vismaz norakstījuši kā viedtālruņu ražotāju. Taču spriežot pēc Twitter plašumos labi zināmā neizziņotu jaunumu speciālista Evleaks datiem, Nokia mums šogad gatavo vismaz astoņus jaunus tālruņu modeļus. Kļuvuši zināmi arī to nosaukumi, kuri būs – Ara, Leo, Moonraker, Onyx, Peridot, Superman, Tesla, Vantage. Spriežot pēc nosaukumiem, kuros tik izmantoti kā minerālu, tā arī ģeniāla zinātnieka un komiksu varoņa vārdi, mūs sagaida visai interesanti telefonu modeļi.

Tiesa pastāv arī zināmas iespējas, ka kāds no šiem jaunumiem būs pārveidots vai lokālajam tirgum piemērota jau zināma aparāta modifikācija. Tā notika ar Nokia Monarch, kas izrādījās Lumia 635, speciāli sagatavota ASV sakaru operatora T-Mobile vajadzībām.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

“Daudzi jau bija veiksmīgi apglabājuši Nokia, vai arī vismaz norakstījuši kā viedtālruņu ražotāju”
Nopietni? Kāds tiešam ir bijis domās, ka Nokia pārstās ražot telefonus?
Nu nevienu brīdi ne no Nokia ne MS puses nav bijis klusums vai mājiens, ka telefonu vai WP veidošanai būtu plāns atmest ar roku, tieši otrādāk, viņi kļūst arvien skaļāki un pēc visa spriežot Nokia un WP popularitāte tiktiešām aug

Žans

Agrāk bija runa, ka MS pēc NOKIA iegādēs, laidīs WP viedtelefons bez “NOKIA” nosaukuma, ja nemaldos vienkārši atstājot Lumia. Tāpēc arī visi apglabāja NOKIA, precīzāk kā brenda zīmi(nosaukumu).

Kaspars

Ā, to, ka rakstā bija uzsvars uz to, ka tiks laisti ārā tieši “Nokia” viedtālruņi, to es neuzķēru.
Bet jā, lai gan kaut kādas baumas klīda, tomēr tas nebija īsti nopietni..tas būtu diezgan nepopulārs lēmums..ko gan varētu sagaidīt pēc kāda laika, bet ne uzreiz pēc Nokia pārņemšanas

Bet te jautājums raksta autoram:
Vai jaunie nosaukumi nozīmē to, ka no modeļu nosaukumiem pazudīs “lumia” un līdzšinējie nosaukumi kā tādi? vai arī ideja vairāk ir tā kā, ka būs NOKIA Lumia 10xx, kas reklāmās sauksies “Moonraker”?

Kaspars

Vai nokia kādreiz iz izteicies, ka gatavojas mesties moduļtipa telefonu lauciņā?
neesmu dzirdējis, bet pavisam noteikti būtu interesanti :)

fail

Nejauši izlasīju vēl vienu Mika rakstu – skumji, ļoti skumji. Un visskumjākais ir tas, ka Tesla nebija zinātnieks. Skolā to vairs nemāca?

fail

Jūtu, ka padomju sistēma cenzūrā nav tālu jāmeklē arī šeit pat. Gluži kā komunismā – ideja skaista, bet iekšēji viss sapuvis. Skumji, ko lai saka.

Kaspars

Tas par ko? o_O