Reklāma

Startup Sauna pošas uz Rīgu, lai palīdzētu daudzsološākajiem stārtapiem

Jaunākie raksti

Ziemeļu un Austrumeiropas lielākais biznesa akselerators Startup Sauna pošas uz Rīgu, lai 27. martā piedāvātu vienas dienas coaching pasākumu daudzsološākajiem stārtapiem. Tā ir iespēja satikt pieredzējušus profesionāļus, iegūt atsauksmes par savu biznesu un nodibināt jaunus kontaktus.

Tev ir komanda, kas var iekarot pasauli, piegādāt to, kas apsolīts, un kam ir vismaz viens eksistējošs produkta prototips? Ja jā, tad piesakies uz vienas dienas coaching pasākumu 27. martā (TechHub Riga telpās Citadeles ielā 12) ar pieredzējušiem profesionāļiem un esi ceļā, lai kļūtu par Startup Sauna ģimenes sastāvdaļu.

Startup Sauna ierodas ar izcilu pieredzes bagāžu:

  • Harry Santamaki ir ‘produkta vīra’ dvēsele, kas meklē jaunus produktus, graujošas tehnoloģijas un lieliskas biznesa idejas.
  • Jarmo Kuusivuori ir pieredzējis valdes loceklis, izpilddirektors, vadītājs, biznesa coach, kas pielietojis zināšanas vairākās IT kompānijās 25 gadu laikā.
  • Viesturs Sosārs ir RealSoundLab izpilddirektors, valdes loceklis TechHub Riga un mentors vairākās akseleratoru un inkubatoru programmās.
  • Andris K. Bērziņš ir BuzzTale izpilddirektors, eņģeļu investors, startup mentors, kurš aktīvi atbalsta augošo Baltijas startup vidi.
  • Ernest Jenavs ir ārštata stratēģijas un ilgtspējas konsultants un Nifty Drives direktors Mančestrā.

Papildus tam uzzināsi par Startup Sauna akseleratora programmu, Slush konferenci un iegūsi iespējas prezentēt sevi un savu ideju, kā arī iepazīties ar līdzīgi domājošiem profesionāļiem. Līdz 20. martam piesakies šeit.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma