All New HTC One (HTC One M8) nāk ar plašiem soļiem, tā oficiālo izziņošanu sagaidīsim 25. martā, bet jau ilgāku laiku HTC pūlas visies spēkiem, lai šī gada One tomēr sasniegtu vērā ņemamus pārdošanas rezultātus. HTC izlaidis reklāmas video sēriju, reklamējot galvenās All New HTC One tehniskās spējas un nianses.

Lielbritānijas lielākais viedtālruņu mazumtirgotājs Phones 4U paspējis izlikt reklāmas plakātus, kas ziņo par All New HTC One tirdzniecības uzsākšanu. Galvenais stāsta vaininieks vēl arvien ir pikseļota pļura un pārdevējs īpaši nepacietīgajiem mēģina pārdot veco One M7. All New HTC One attēla sabojāšana ir lieka, jo internetu jau kādu laiku pārpludinājuši jaunā One attēli un pat kāds veikls darbonis spējis All New HTC One pārdot Ebay izsoļu portālā par nieka 500 ASV dolāriem.

wpid-htc_one_p4u_ad.jpg

Pēdējais video no reklāmas sērijas stāsta par HTC Zoe funkcijām, kas jau iepriekš redzētas One M7 un One Mini viedtālruņu modeļos. HTC Zoe veido stāstu no lietotāja uzņemtiem video un fotogrāfijām. Līdzīgu funkciju nodrošina Google Nexus sērijas viedtālruņi, Moto X un Moto G ar Google+ paplašinājumu Auto Awesome, kāds pagaidām nav pieejams citos viedtālruņos.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rūdolfs Putniņš Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Rūdolfs Putniņš
Guest
Rūdolfs Putniņš

Nu cik var tos One? Nevar taisīt HTC Over Nine Thousand?