Google izstrādātais Chromecast jau guvis ievērojamus panākumus ASV un nelielais aparātiņš, kas jebkuru televizoru pārvērš par viedtelevizoru, tikai turpina attīstīties, saņemot arvien jaunas funkcijas un aplikācijas. Diemžēl pagaidām Chromecast var iegādāties tikai ASV, bet jau pavisam drīz tam būtu jānonāk Eiropas pircēju mājās.

Chromecast kontroles aplikācija Android ierīcēm jau saņēmusi jauninājumu, kas iekļauj arī 50 dažādu valstu valodas. Kādas Lielbritānijas tirdzniecības ķēdes darbinieks paspējis nofotografēt noliktavā tikko ievestus Chromecast iepakojumus.

Chromecast un līdzīgas ierīces, kas pievienojamas televizora HDMI ieejai, sāk strauju pārņemt mājas izklaidi. Vilinošākais šādās ierīces ir to cena, ātrdarbība, vadība ar viedtālruni un sniegtās ērtības, salīdzinot ar lēnīgajiem viedajiem televizoriem.

Nelielais HDMI viedais atskaņotājs piesaistījis arī dažādu aplikāciju izstrādātāju interesi un daži jau pievienojuši Chromecast atbalstu saviem produktiem. Viens no tiem ir plaši pazīstamais Plex, kas ar vakardienas jauninājumu saņēmis iespēju atskaņot saturu ar Chromecast palīdzību.

Chromecast apspriešana Kursors.lv forumā

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kriss90

Īsti neizprotu, kā tā štelle darbojas?

Kristaps Skutelis

Chromecast darbība ir sekojoša: iespraud puļķi televizorā HDMI portā un caur internetu (vai ierobežoti arī lokāli) nosūti uz to multimediju saturu. Produkta lapā parādīts kā Chromecast darbojas un kādi servisi tam pieejami: http://www.google.com/intl/lv/chrome/devices/chromecast/

davfreim

Un kuru reģioni tad vēl šis ir iekarojis….

Aigars Dzerviniks

No Chromecast būtu jēga tikai tad, ja pie mums būtu pieejami tādi video straumēšanas servisi kā Netflix un Hulu. Savādāk tas ir tikai lieks puļķis tavā televizorā.

Briedis

Manuprāt, daudz labāka fīča ir Miracast http://www.youtube.com/watch?v=hodgChDwwk0