web analytics

Kaspersky Lab ir izlaidis Safe Browser for Windows Phone

Jaunākie raksti

Džo Baidenam nākot pie varas, ASV atkal pievienosies Parīzes klimata pārmaiņu nolīgumam

20. janvāris bija ļoti īpaša diena ASV, jo oficiāli amatā stājās jaunais prezidents Džo Baidens. Vienlaikus prezidentu nomaiņa pāršķirs...

Atskats par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius apkopojis datus par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā. Salīdzinot ar iepriekšējo...

Jaunākā Google Chrome versija palīdzēs novērst vāju paroļu izmantošanu

Būsim godīgi paši pret sevi - katram no mums vēsturiski līdzi velkas vairākas senas paroles, kas netiek mainītas, jo...

Lietotāji ziņo par problēmu ar jauno Apple M1 aprīkoto datoru ekrānsaudzētājiem

Pēdējo dienu laikā Apple Mac datoru lietotāji sūdzējušies par problēmām ar uznirstošu ekrānsaudzētāju datora ekrānā, un šī problēma novērota...

Elektriskā Audi e-tron GT pirmizrāde gaidāma jau februārī

21. janvārī izziņots šī gada gaidītākā Audi elektroauto, pilnībā elektriskā Gran Turismo, pirmizrādes datums – pasaule to varēs tuvāk...Kaspersky Lab ir izlaidis bezmaksas lietojumprogrammu Safe Browser for Windows Phone, kas garantē drošu sērfošanu internetā, izmantojot viedtālruņus ar Microsoft Windows Phone mobilo operētājsistēmu.

Jaunais risinājums aizsargā pret pikšķerēšanu — izplatītu krāpšanas paņēmienu, kas ir vienlīdz bīstams gan datoru lietotājiem, gan mobilo ierīču īpašniekiem. Hakeri mēdz piešķirt savām tīmekļa vietnēm izskatu, kas ir ļoti līdzīgs pazīstamiem interneta resursiem, tādējādi maldinot upurus un iegūstot piekļuvi viņu personīgajai informācijai. Saskaņā ar Kaspersky Lab un B2B International pētījuma rezultātiem 2013. gadā paziņojumu ar pikšķerēšanas saitēm ir saņēmis gandrīz katrs trešais interneta lietotājs.

4621fa64-7955-4932-aa65-c0138469829f 3ffd1e5a-cfb1-403d-9543-9ac0b0d8c5e3 b41ac2f3-6b90-4b46-a102-6310b0900a71

Safe Browser for Windows Phone bloķē saites, kuru saturs var kaitēt lietotājam — informācija par to reāllaika režīmā tiek pieprasīta no pretpikšķerēšanas datubāzēm mākoņinfrastruktūrā Kaspersky Security Network. Tādējādi lietojumprogramma aizsargā pat no pilnīgi jaunām pikšķerēšanas tīmekļa vietnēm.

Turklāt lietojumprogramma ļauj iestatīt tīmekļa resursu filtrēšanu pēc to satura — lietotājs var izvēlēties vietņu kategorijas, uz kurām pāreja tiks bloķēta, piemēram, pornogrāfiskos resursus, lapas ar necenzētiem izteicieniem vai vardarbības ainām, spēļu vietnes, sociālos tīklus un citas. Jo īpaši šī funkcija palīdzēs vecākiem pasargāt bērnus no mājaslapām ar nevēlamu saturu. Lai to izdarītu, Safe Browser for Windows Phone ir jāpievieno sadaļai «Bērnu stūrītis» — bērniem veltītajai sadaļai Windows Phone pārvaldītos viedtālruņos, kas ļauj piekļūt tikai vecāku apstiprinātām lietojumprogrammām un saturam.

«Viedtālruņi kļūst par mūsdienu cilvēka dzīves neatņemamu sastāvdaļu, bet viena no populārākajām mobilajām lietojumprogrammām ir pārlūks, jo, izmantojot to, iespējams atrisināt savus ikdienas uzdevumus. Tomēr, sērfojot internetā, pat tehniski visizglītotākajam lietotājam ir grūti atšķirt viltotas vietnes no īstajām. Tad palīgā nāk mūsu Safe Browser for Windows Phone, kas automātiski nodrošina aizsardzību pret krāpnieciskām un nevēlamām tīmekļa vietnēm,» komentē Kaspersky Lab Mobilo risinājumu pārvaldes vadītājs Viktors Jablokovs.

Šī lietojumprogramma papildina uzņēmuma mobilajām platformām domāto izstrādājumu klāstu, kas ietver aizsardzības risinājumu Kaspersky Internet Security for Android, kā arī 2013. gada oktobrī izlaisto lietojumprogrammu Safe Browser for iOS.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: