Web Analytics
More
  Reklāma

  Opera pārlūks Android operētājsistēmai ļauj veikt video zvanus

  Jaunākie raksti

  Opera interneta pārlūka jaunākā versija Android operētājsistēmai saņēmusi būtisku jauninājumu, kas to varētu novietot mobilo interneta pārlūku pašā augšgalā. Sākot ar 20. versiju, Opera interneta pārlūks piedāvā veikt video zvanus tieši no pārlūka. Nekādas papildu darbības nav nepieciešams veikt, lai uzsāktu video zvanu lietošanu.

  Video zvani viedtālruņos nav nekas jauns, bet iepriekš nācās uzstādīt speciālas aplikācijas, kas nodrošināja video zvana veikšanu. Opera interneta pārlūka jaunākā 20. versija Android operētājsistēmai ir sākums jaunai iespējai, kas tiek palēnām iekļauta daudzos pārlūkos. WebRTC (Real-Time Communication) atbalsts Opera pārlūkā ir jau iebūvēts un nepieciešams tikai lai zvana saņēmējam arī būtu pārlūks ar WebRTC.

  WebRTC ļauj veikt balss un video zvanus bez speciālu dažādu spraudņu instalēšanas. WebRTC veidots, lai atvieglotu šādas saziņas standartizāciju. Jau šobrīd WebRTC atrodams arī Opera galddatoru versijā un arī tai nav nepieciešams atsevišķi neko instalēt.

  Opera interneta pārlūka jaunākā 20. versija Android operētājsistēmai ir atrodama Google Play veikalā un to var uzstādīt viedierīcēs ar Android 4.0 vai jaunāku operētājsistēmas versiju.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma