Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung KitKat jauninājums noņēmis veiktspējas testu rezultātu “uzlabotāju”

  Jaunākie raksti

  Pirms aptuveni gada Samsung Galaxy S4 nonāca lietotāju rokās un uzreiz uzrādīja vērā ņemamus sintētisko veiktspējas testu rezultātus, pat ja tos salīdzināja ar teju identiskām citu ražotāju viedierīcēm. Vēlāk tika atklāts kods, ko Samsung izmantoja, lai no procesora izspiestu maksimumu un vēl drusciņ laikā, kad tika darbinātas dažādas veiktspējas testu aplikācijas.

  Protams, šāds gājiens nemelo par procesora spējām, bet ikdienā nekad procesors nespēs sasniegt tādu veiktspēju, kādu tas uzrāda veiktspējas testos. Šis nelielais starpgadījums ar procesora darbības iespaidošanu nekad netika piemirsts, bet dzīve tāpat turpinās. Ar jaunāko Android 4.4 KitKat versiju Samsung Galaxy S4 un Samsung Galaxy Note 3 ir atvadījušies no mākslīgi uzpūstās procesora veiktspējas un tagad testu rezultāti atspoguļot to, ko katrs lietotājs ikdienā saņem no sava viedtālruņa.

  ReklāmaAdvertisement

  Jāatzīmē, ka koda izņemšana parastam lietotājam nenozīmē neko, jo viedtālrunis funkcionēs tik pat ātri. Ikdienas ātrdarbību tas neietekmēja tad un neietekmēs arī turpmāk.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma