Web Analytics
More
  Reklāma

  Airbnb serviss kļūst drošāks, aicina īpašumu saimniekiem nodrošināt dūmu detektorus

  Jaunākie raksti

  Airbnb serviss ir ērta un interesanta alternatīva klasiskajām viesnīcām. Serviss apvieno mājokļu izīrētājus un ceļotājus, kas vēlas vai nu ietaupīt, vai piemeklēt braucienam interesantāku mājokli. Tā kā dzīvošana notiek dažādu cilvēku īpašumos, tad ļoti svarīgs ir drošības aspekts. Servisā ir iestrādāta verifikācijas sistēma, lai samazinātu krāpniecības iespējamību un šajās dienās Airbnb izplatīja paziņojumu, ka drošības uzlabošanas apsvērumu dēļ īpašumu izīrētāji tiks aicināti savos īpašumos viesiem nodrošināt dūmu detektorus, pirmās nepieciešamības priekšmetu komplektu un informāciju par rīcību nelaimes gadījumā.

  Pagaidām šis aicinājums ir aktuāls tikai ASV teritorijā un Airbnb serviss par velti nodrošinās šos priekšmetus ierobežotam skaitam īpašumu izīrētāju. Tiesa, pašiem vien būs jāpiesakās.

  ReklāmaAdvertisement

  Manuprāt ļoti labs veids kā censties uzlabot viesu drošību, jo svešā vietā ne vienmēr ir skaidrs kā rīkoties un kam zvanīt neparedzētu notikumu gadījumos. Tāpat pozitīvi, ka Airbnb servisa lietotājiem (īpašumu izīrētājiem) nav jātērē pašu nauda, lai savus mājokļus padarītu drošākus. Jācer, ka šī iniciatīva atceļos arī uz Eiropu, kur Airbnb ir plaši pārstāvēts.

  AvotsAirbnb
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Janis
  24.02.2014 17:04

  Es esmu papētījis viņu vietni, bet nesapratu caur kuriem kanāliem tiek iegūta peļņa?

  Reklāma