Web Analytics
More
  Reklāma

  Ar doubleTwist ieraksti mūziku no iTunes Radio

  Jaunākie raksti

  Mūzikas straumēšanas servisi nu ir kļuvuši gana populāri arī mūsu pusē un kamēr vairums noteikti izmanto Spotify, būs arī Apple ierīču un pakalpojumu lietotāji, kam vairāk pie sirds iet iTunes Radio. Abus servisus gan raksturo viena līdzība – abos nav paredzēta vienkārša mūzikas saglabāšana. Ja Spotify to var izdarīt maksas versijā, tad iTunes Radio vispār netiek piedāvāta šāda iespēja.

  Par laimi ir pieejamas programmas un mobilās aplikācijas, kas situāciju vērš uz labo pusi. doubleTwist ir kompānija, kas ne tikai veido gaumīgus mūzikas atskaņotājus, bet arī cenšas sagraut mūrus, ko ap savām platformām uzbūvējušas tādas kompānijas kā Apple un Google. Jaunajā doubleTwist AirPlay Recorder Mac programmas versijā (nepieciešama vismaz Mac OS X 10.7.3 versija) ir iestrādāta iespēja ierakstīt iTunes Radio skanošo mūziku. Lietotājam ir tikai jāizvēlas “dT Recorder” iTunes AirPlay izvēlnē un jāatskaņo vēlamā radio stacija. Šī programma spēs ierakstīt arī citu iTunes atskaņoto mūziku, piemēram, citus interneta radio.

  ReklāmaAdvertisement

  Programma bezmaksas versijā spēj ierakstīt tikai 10 sekundes garus ierakstus un pilnā versija maksā 9.99 ASV dolārus. Ja nav vēlmes par šādu programmu maksāt tik daudz, tad līdzīgu rezultātu var panākt arī ar bezmaksas AirPlay Recorder for Android versiju. Šajā gadījumā mūzika tiks ierakstīta Android ierīcē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma