• Exmor RTM CMOS sensors ar 20,4 megapikseļufn un BIONZ X procesoru
  • ZEISS Vario-Sonnar T* objektīvs ar 50 x optisko tālummaiņu un 100 x Clear Image Zoom tālummaiņu, kas nodrošina neticamus tuvplānus
  • Optiskā funkcija SteadyShot ar inteliģento aktīvo režīmu nodrošina stabilu video uzņemšanu
  • Profesionālas DSLR veida vadības ierīces, elektronisks skatu meklējums un manuālās vadīklas kompaktā korpusā
  • Wi-Fi un NFC bezvadu pārsūtīšanai ar vienu pieskārienu un tālvadībai no viedtālruņa vai citas mobilās ierīces
  • PlayMemories kameras lietotnes ļauj papildināt kameru ar aizraujošām un radošām funkcijām

Cik plašas fotografēšanas iespējas jums ir nepieciešamas? Jaunā Sony kamera DSC-HX400V piedāvā pārsteidzošas fotografēšanas iespējas, nenoslogojot jūs ar smagu aparatūru.

Dodoties ceļā, varat neuztraukties par objektīvu mainīšanu. Kameras iespaidīgā 50 x optiskā tālummaiņa ir piemērota visdažādākajām situācijām: ainavām, ģimenes portretiem, koncertiem, dramatiskiem sporta spēļu un savvaļas dzīvnieku tuvplāniem.

HX400_rear_right_tilt_up_noGPS

Ja vēlaties vēl tuvākus tuvplānus, funkcija Clear Image Zoom piedāvā iespaidīgus dabas skatu un attālu objektu tuvplānus ar līdz pat 100 x palielinājumu. Optiskā SteadyShot funkcija un inteliģentais aktīvais režīms nodrošina kontrastainus un neizplūdušus HD videoklipus pat ar lieliem tālummaiņas iestatījumiem, kad noturēt kameru rokās nekustīgi ir liels izaicinājums jebkuram fotogrāfam.

Kvalitatīvais ZEISS Vario-Sonnar T objektīvs, augstas izšķirtspējas Exmor R™ CMOS sensors ar aizmugurgaismojumu, 20,4 efektīvie megapikseļi un ātrais BIONZ X procesors, kas ir 3 x jaudīgāks par iepriekšējo procesora versiju, nodrošina bagātīgu un detalizētu attēlu katrā kadrā.

Cyber-shot HX400V sper jaunu soli kompakto kameru attēla kvalitātes ziņā. Tā ietver jaunākās paaudzes Sony tehnoloģijas, kas uzstāda jaunu latiņu attēlveidošanas jomā. Jaudīgā detaļu atveidošanas tehnoloģija un apkārtnei atbilstošā trokšņa samazināšanas funkcija, kas iekļauta gan Cyber-shot RX10, gan atzītajā pilna kadra kamerā į7, nodrošina skaidrākus un dabiskākus attēlus. Šī jaudīgā kombinācija nodrošina košas krāsas, kontrastu un tekstūras pat vājā apgaismojumā.

HX400_side_noGPS

Kameras iespējas ir piemērotas jebkuram, kuru nopietni interesē uzņemto attēlu kvalitāte. DSC-HX400V nodrošina DSLR kamerām raksturīgo parocību, tās korpusam ērti iekļaujoties jūsu rokā. Neierobežojiet savas radošās idejas: aprīkojumā ir manuālais gredzens precīzai tālummaiņas/fokusa regulēšanai, slēdzis manuālo fokusa un DFM režīmu atlasei, ritināšanas grozāmpoga, pielāgojamas pogas un izlases iestatījumu atmiņa. Izmantojot P/A/S/M vadīklas, varat izmantot visas nepieciešamās ekspozīcijas opcijas, lai radītu satriecošus attēlus un Full HD videoklipus.

Kontrastainais elektroniskais skatu meklētājs nodrošina ērtu kadrēšanu un fokusēšanu, ļaujot skaidri saredzēt fotografējamo objektu. Uzņēmumu kompozīcijas veidošanai un apskatīšanai var izmantot arī 7,5 cm (3.0 tipa) Xtra Fine šķidro kristālu displeju, kas ir labi saskatāms neatkarīgi no tā, vai turat kameru augstu vai zemu.

Iebūvētā Wi-Fi funkcija ļauj sūtīt fotoattēlus un video tieši uz viedtālruni vai planšetdatoru, savukārt NFC nodrošina ērtu savienojumu ar saderīgām mobilajām ierīcēm, tikai veicot vienu pieskārienu. Tālruni var izmantot arī kā ērtu tālvadības pulti: šī iespēja ir lieliski piemērota grupu portretiem, kuros vēlaties iemūžināt arī sevi.

HX400_top_noGPS

Motion Shot Video ir praktiska atskaņošanas funkcija, kas izveido dramatisku pārklātu attēlu secību, kas ļauj izsekot katru sīkāko mirkli, kad notiek ātra kustība. Šis rīks ir lieliski piemērots, lai analizētu savu golfa nūjas vēzienu, tenisa servi vai darbības citos sporta veidos.

Pēc attēlu uzņemšanas savienojiet kameru ar 4K TV, lai skatītu reālistiskus un aizraujošus fotoattēlus lielā ekrānā. Iebūvētā GPS funkcija ļauj viegli atsaukt atmiņā jūsu ceļojumu maršrutus, datorā izveidojot aizraujošu kartes skatījumu un dokumentējot precīzas vietas, kur uzņemts katrs attēls vai video.

Izmantojiet Multi Interface Shoe, lai pievienotu papildierīces (piemēram, zibspuldzi vai ārējo mikrofonu) un vēl vairāk paplašinātu jūsu radošās iespējas. Jūsu prasībām pieaugot, varat paplašināt savas fotografēšanas iespējas ar PlayMemories kameras lietotnēm: tas ir augošs lejupielādējamu lietotņu klāsts, kas ietver gan mākslinieciskus efektus, gan praktiskus rīkus. Uzziniet vairāk vietnē www.sony.net/pmca/. DSC-HX400V ir saderīgs arī ar Sony Camera Remote API programmu

Sony DSC-HX400V digitālā kamera Eiropā pārdošanā būs no 2014. gada marta.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments