Kā jau zināms, tad kompānija Microsoft dažādu apstākļu dēļ pārveidoja savu mākoņpakalpojumu platformu SkyDrive par OneDrive. Turklāt ir mainīts ne tikai pakalpojuma nosaukums, bet arī parādījušās dažas jaunas iespējas. Interneta vietnē LiveSide parādījušies attēli, kuros var novērtēt kāda būs OneDrive servisa saskarne.

Viena no jaunajām iespējām, precīzāk, atjaunotajām, būs kategorija Co-owned. Tās būs mapes ar datiem, kuri būs pieejami skatīšanai un labošanai, arī citiem lietotājiem. Jaunums ir tas, ka šie lietotāji varēs ar šo saturu dalīties arī ar citiem lietotājiem, kurus paši noteiks. Un kā jau ierasts, tad dati, kuri tiks izmainīti, parādīsies un sinhronizēsies uzreiz visās ierīcēs, dators, viedtālruņos, planšetēs, kurās OneDrive tiek lietots.

Vēl viens jaunums saistīts ar to, ka OneDrive lietotājiem būs pieejama brīvā vieta mākoņpakalpojumā, par 8 GB lielāka, kā tā bija SkyDrive. Lai to panāktu, būs jāveic dažas vienkāršas darbības. Pirmā iespēja būs saistīta ar to, ka no Windows, Windows Phone, iOS vai Android ierīces būs jāielādē OneDrive servisā fotogrāfija. Krātuves apjoms uzreiz palielināsies par 3 GB. Ja vēlēsieties iegūt vēl papildus 5 GB, tad būs jāuzaicina savi draugi, lai tie izmanto OneDrive servisu. Par katru reģistrēto jauno lietotāju/draugu, jūs saņemsiet papildus 500 MB. Uzaicināmo un reģistrēto draugu skaits gan nevarēs būs lielāks par desmit. Līdz ar to iegūsiet papildus 5 GB OneDrive krātuvē.

Jaunais OneDrive saskarnes dizains
Jaunais OneDrive saskarnes dizains

OneDrive-Co-owner-Folder-Create

Jums parādīsies iespēja veidot Co-owned kategorijas mapes koplietošanas datiem
Jums parādīsies iespēja veidot Co-owned kategorijas mapes koplietošanas datiem

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments