Viedtālruņu ražotājs HTC novērtējis visus plusus un mīnusus un nolēmis, ka turpmāk lielāks uzsvars tiks likts uz lētu viedtālruņu tirgus apgūšanu. HTC ņēmis vērā savu esošo ne pārāk spožo situāciju ar naudu un viedtālruņu tirgu, un tas novedis pie tik pārsteidzoša soļa. HTC tiek uzskatīts par vienu no labākajiem kvalitatīvu korpusu viedtālruņu ražotājiem.

HTC valdes priekšsēdētāja Šēra Vanga (Cher Wang) atzīst, ka 2013. gads bijis īpaši neveiksmīgs, jo milzīga piepūle tika ieguldīta flagmaņa (noteikti domāts HTC One) izstrādei, bet šis solis neatmaksājās – uzņēmums saskārās ar piegāžu problēmām. Pa to laiku pircēji iegādājās konkurentu spējīgākos viedtālruņus.

Tiek ziņots, ka HTC šobrīd piegādā tikai 2% no visiem pasaules viedtālruņiem, kā arī uzņēmuma zaudējumi tikai aug.

Izpētīts, ka Ķīnā pieprasītākie viedtālruņi ir cenā ap $150, kas gan gluži nav uzskatāms Eiropas “vidējā pircēja” izvēli, bet salīdzinoši Eiropas tirgus ir niecīgs. Diemžēl jāatzīst, ka mums nāksies pielāgoties Ķīnas tirgus tendencēm un jau drīzumā ieraudzīsim pavisam nebijušu parādību – HTC viedtālruni ar MediaTek čipkopu. HTC Desire 310 būtu uzskatāms par ražotāja jaunās tendences pirmo vēstnesi.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
fgfg Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
fgfg
Viesis
fgfg

Pielāgoties tendencēm? Sedi uz sava aifona, neviens tev neliek htc pirkt.