Bite uzskata, ka par to, lai uzzinātu savu konta stāvokli klientiem nebūtu jāmaksā, tādēļ no 29.janvāra saviem klientiem piedāvā izmantot internetbankas aplikācijas vai arī pārlūkot internetbanku mobilajā ierīcē, nemaksājot par patērētajiem megabaitiem.

Aizvien pieaugot viedtālruņu lietotāju skaitam, pieaug arī to klientu skaits, kas savām ikdienas vajadzībām izmanto mobilo aplikāciju, nevis dodas uz bankas filiāli. Ar aplikācijas palīdzību ir iespējams ne tikai pārliecināties par konta atlikumu, bet arī veikt pārskaitījumus, sazināties ar banku, izmantot valūtu kalkulatoru un citas bankas sniegtās iespējas, darot to sev ērtā laikā un vietā.

Bezmaksas datu pārraide tiek piedāvāta pagaidām piecām Bites klientu iecienītāko banku aplikācijām – Swedbank, SEB, Citadele, Norvik un Nordea banka. Klientu ērtībai, bez maksas iespējams lietot arī interneta pārlūka versiju mobilajā ierīcē.

“Mūsu klientiem ir ļoti svarīgi, lai ikdienas darbības būtu iespējams veikt ātri un ērti. Ja ir nepieciešams apmaksāt rēķinu vai papildināt priekšapmaksas karti, internetbanka telefonā to piedāvā izdarīt jebkurā laikā un vietā,” stāsta Bites mārketinga vadītāja Aiga Pāpe.“Turklāt, šķiet muļķīgi, ja ir jāmaksā par to, lai pārliecinātos, cik kontā ir naudas, tāpēc mūsu klientiem vairs nav jāsatraucas par patērētajiem megabaitiem, viņiem tie ir par brīvu.”

Par patērētajiem megabaitiem nav jāuztraucas gan pieslēguma, gan priekšapmaksas klientiem. Vairāk informācijas – zvanot uz 1601 (Bites klientiem), kā arī Bites mājaslapā.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krist2ps Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Krist2ps
Viesis
Krist2ps

Tagad tikai rodas jautājums – kad ko tādu vai vismaz līdzīgu sāks piedāvāt arī pārējie mobilie operatori? :)