Web Analytics
More
  Reklāma

  Aplikācija pieļauj viedtālruņa atbloķēšanu ar auss nospiedumu (video)

  Jaunākie raksti

  Drošība, drošība un vēlreiz drošība, jeb kā aizdarīt savu viedtālruni, lai tā saturs būtu drošībā? Šobrīd pieejamas plašas iespējas lietot viedtālruņu ekrānu bloķēšanas – PIN kodi, 3×3 punktu savienošana, sejas atpazīšana, pirkstu nospiedumi un pat acs varavīksnenes nolasīšana. ERGO aplikācija ļaus atbloķēt viedtālruni ar auss nospiedumu. Tieši tā – auss.

  Iespējams, ka šis ir tikai kārtējais interesantais veids viedtālruņa atbloķēšanai, tomēr jāatzīst, ka tas ir pietiekami ērts, ja lietojat liela izmēra viedtālruni ar vienu roku. Planšetdatoru atbloķēšana ar ausi gan izskatīsies komiski, it īpaši, kad pie pircējiem beidzot nonāks tā saucamie “pro” sēriju planšetdatori ar 12 un vairāk ekrāna collām.

  Reklāma

  Internetā pieejamas dažādas atsauksmes par ERGO aplikācijas darbību, vieni saka, ka aplikācija ir zelts, kamēr citi nekādi nespēj piedabūt to strādāt atbilstoši solītajam.

  ERGO pieejama Google Play veikalā par 2.94 eiro un katrs pats var izvērtēt nepieciešamību pēc šādas, jāatzīst, vēl diezgan “pazaļas” aplikācijas.

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=DscnwTukPWg]

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma