Web Analytics
More
  Reklāma

  Atjaunota fitnesa kopienas Garmin Connect vietne

  Jaunākie raksti

  Šodien mēs ar prieku paziņojam par mūsu bezmaksas fitnesa kopienas , Garmin Connect, „kapitālremonta” beigām. Jaunā Garmin Connect vietne var lepoties ar pilnībā atjauninātu dizainu gan izskata, gan sajūtu ziņā, uzlabotām navigācijas iespējām un pielāgojamu paneli ar logrīkiem. Atjauninātās fitnesa funkcijas sevī ietver uzlabotu atskaišu sistēmu, kas seko līdzi Jūsu sniegumam, un bezmaksas treniņu plānus, kurus var nosūtīt tieši uz savietojamu Garmin ierīci. Pateicoties jaunajiem segmentiem un līderu sarakstiem, vietnes lietotāji var mēģināt pārspēt savus iepriekšējos sasniegumus vai arī sacensties ar citiem. Jaunā Garmin Connect vietne tagad ir savietojama ar Approach sērijas golfa produkrtiem, kā arī ar jauno Garmin fitnesa aproci – vívofit. Izmantojot pilnībā atjaunināto Garmin Connect vietni, lietotājs bez problēmām varēs augšupielādēt treniņus, sekot līdzi saviem sasniegumiem laika gaitā, kā arī sasniegt uzstādītos mērķus.

  “Neatkarīgi no tā, vai lietotāji tikai uzsāk savas aktivitātes, vai arī trenējas, lai plūktu uzvaras laurus elitārās sacensībās, jauno Garmin Connect vietni ir iespējams pielāgot savām vajadzībām,” komentē Dens Bartels, Garmin pasaules mēroga tirdzniecības viceprezidents. “Ar vairāk kā četriem miljardiem augšupielādētu jūdžu jaunā Garmin Connect vietne turpinās atbalstīt lietotāju aktīvo dzīvesveidu un iedvesmot uz jauniem sasniegumiem – gan profesionāliem, gan vienkāršu dalību ikdienas sporta aktivitātēs.”

  ReklāmaAdvertisement

  Visievērojamākais Garmin Connect vietnes jauninājums ir saskarnes dizains gan vizuālā, gan sajūtu līmenī. Jaunais panelis tiek organizēts ar logrīku palīdzību; tas ir pilnībā pielāgojams, ļaujot lietotājam izvēlēties informāciju, ko vēlas redzēt uz paneļa. Tāpat Garmin Connect nodrošina atjaunināmu atskaišu sniegšanas funkciju, kas analizē Jūsu sasniegumus, piemēram, kopējo veikto distanci vai vidējo apļa tempu konkrētā laikā. Jaunā Garmin Connect vietne nodrošina lietotājiem piekļuvi bezmaksas treniņu plāniem, kurus var nosūtīt uz attiecīgajām ierīcēm, kas tiek izmantotas, gan lai trenētos 5000m labdarības skrējiem, gan profesionāla līmeņa sacensībām.

  Jaunā Garmin Connect bezmaksas fitnesa kopienas versija ir kļuvusi vēl sociālāka – tā ļauj lietotājiem sazināties ar saviem draugiem, kā arī iesaistīties sacensībās, sekojot līdzi līderu sarakstiem. Lietotājiem tiek dota iespēja meklēt citu lietotāju izveidotos segmentus; savukārt līderu saraksti ļauj salīdzināt savu sniegumu ar citu lietotāju rezultātiem. Atsevišķā kartē ir redzams, cik aizņemta ir attiecīgā zona un kāda veida aktivitātes ir vispopulārākas šajā zonā. Pateicoties jaunajai Garmin Connect vietnei, savus sasniegumus varēsiet ērti iepublicēt arī populārākajās sociālo mediju platformās.

  Pateicoties šim atjauninājumam, Garmin Connect vietne atbalsta arī savietojamas Garmin golfa ierīces. Tagad Approach sērijas golfa ierīču lietotāji varēs augšupielādēt, analizēt un nosūtīt citiem savas spēles kartes, kā arī citus datus, piemēram, fairways sitienu, grīnu, sitiena attālumu un ripināšanu skaitu. Lietotāji var sekot līdzi informācijai par saviem pretiniekiem un gūtajām uzvarām vai zaudējumiem. Tagad lietotāju var ne vien sekot līdzi saviem sasniegumiem, bet arī analizēt laukuma datus, saņemt detalizētu informāciju par katru bedrīti, lai saprastu savas kļūdas un uzlabotu spēli.

  Jaunās vívofit fitnesa aproces lietotāji var sekot līdzi visiem saviem fitnesa mērķiem, izmantojot Garmin Connect vietni. Dienas apkopojuma lapā ir redzams viss sasniegtais: kopējais soļu skaits, attiecība pret izvirzīto mērķi, aktīvi pavadītā laika attiecība pret sēdus pavadīto laiku, u.c. Jaunā Garmin Connect vietne pat palīdzēs sekot līdzi savam svaram, kaloriju daudzumam un miegam, kas savukārt veicina veselīgu ieradumu veidošanos. vívofit un jaunās Garmin Connect vietnes unikālais piedāvājums lietotājiem ir dalība globālā izaicinājumā, kas balstīts uz soļu skaitu nedēļā, valodu un laika zonu. Tās ir draudzīgas sacensības, kurās Jūs varēsiet salīdzināt savu sniegumu ar citu vívofit lietotāju rezultātiem.

  Jaunā Garmin Connect vietne tiks nodrošināta pa fāzēm 2014.gada 1.kvartāla laikā. Tiks atjaunināta arī Garmin Connect mobilā aplikācija, kas atspoguļos visas jaunās Garmin Connect vietnes izmaiņas gan vizuālā, gan sajūtu līmenī.

  Garmin Connect vietne ir aktuālākais jauninājums Garmin augošajā fitnesa segmentā, kura mērķis ir izstrādāt tādas tehnoloģijas un inovācijas, kas spētu uzlabot lietotāja dzīvi, veicinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu izvēlētā aktivitāte ir skriešana, riteņbraukšana vai atlētiskie vingrinājumi, Garmin fitnesa ierīces kļūst par neatņemamu dzīves sastāvdaļu kā profesionāliem sportistiem, tā amatieriem. Lai saņemtu papildus informāciju par šī produkta funkcijām, cenu un pieejamību, kā arī par citiem Garmin fitnesa produktiem un pakalpojumiem, apmeklējiet www.garmin.com/intosports, www.garmin.blogs.com un http://twitter.com/garmin, www.garmin.lv.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma