Web Analytics
More
  Reklāma

  Izstādē CES 2014 LG iepazīstina ar pilnīgi jaunu Ultra HD televizoru klāstu

  Jaunākie raksti

  LG Electronics (LG) izstādē CES 2014 iepazīstināja ar plašu Ultra HD televizoru klāstu. Arī šogad LG kārtējo reizi paaugstinās nozares standartus, prezentējot pasaulē pirmo 21:9 formāta ieliekto Ultra HD televizoru (modelis: 105UC9), kura ekrāna izmērs pa diagonāli veido iespaidīgas 105 collas.

  Pasaulē pirmais 105-collu ieliektais Ultra HD televizors

  LG jaunajam ieliektajam Ultra HD televizoram (modelis 105UC9) ir milzīgs 105 collu ekrāns ar 21:9 formātu un 5120 x 2160 5K izšķirtspēju. Rezultātā tiek iegūta patiesi kinematogrāfiska skatīšanās pieredze mājas apstākļos. Īpaši platais ekrāns nodrošina skatītājiem iespēju piekļūt satura informācijai ekrāna malā, neaizsedzot uz ekrāna notiekošo.

  ReklāmaAdvertisement

  Jaunā Ultra HD televizora vienreizējo attēla kvalitāti papildina spēcīga un bagātīga skaņa, ko nodrošina uz priekšu vērsta 7.2 vairāku kanālu audio sistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar Harman Kardon. Ietverot LG jauno Ultra Surround konceptu, skaļruņi rada neazmirstamu auditorijas pieredzi.

  Plašs premium 4K Ultra HD televizoru klāsts

  Papildus popularitāti guvušajam 105 collu ieliektajamm Ultra HD televizoram LG prezentēs arī UB9800 sērijas 4K Ultra HD televizoru klāstu, kurā iekļauti 65, 79, 84 un 98 collu modeļi. UB9800 sērija ir aprīkota ar unikālu patentētu mikroshēmu, kas nodrošina Ultra HD izšķirtspēju un optimizē kopējo attēla kvalitāti. Pateicoties šai mikroshēmai, LG jaunākā Tru-ULTRA HD Engine Pro tehnoloģija vēl vairāk atšķir televizora attēla kvalitāti no konkurentiem.

  UB9800 piedāvā kvalitātes uzlabošanos funkciju, kas SD, HD vai Full HD satura kvalitāti paaugstina tuvu 4K attēla kvalitātei. Darbojoties tandēmā ar uzlabotu Super Resolution algoritmu, Tru-ULTRA HD Engine Pro garantē krietni baudāmāku skatīšanās pieredzi, likvidējot vizuālās kļūdas, kas sastopamas citās kvalitātes uzlabošanas sistēmās. Turklāt Tru-ULTRA HD Engine Pro arī atbalsta 4K Motion Estimation Motion Compensation (MEMC) tehnoloģiju, kura nodrošina skaidru un reālistisku attēlu bez kustības kropļojumiem.

  Ultra HD televizori arī aprīkoti ar iebūvētu 4K HEVC 60p dekoderu, kas spēj atkodēt pārraides signālus gan H.264, gan HEVC H.265 formātos ar kadru nomaiņas ātrumu 30p vai 60p. Turklāt tie bez problēmām spēj attēlot Ultra HD saturu no praktiski jebkura ievades avota, tostarp HDMI 2.0, USB un LAN. Jaunie modeļi nodrošina arī unikālu Ultra HD CINEMA 3D iespēju, kurā izmantota Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģija, lai attēlotu pārliecinošus 3D attēlus bez samiglojuma un ņirboņas. Papildus, LG jaunie Ultra HD televizoru modeļi ir aprīkoti ar 3840 x 2160 izšķirtspējas ULTRA IPS paneļiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma