Web Analytics
More
  Reklāma

  AGON by AOC prezentē AOC GAMING 27G2ZN3/BK monitoru ar 280 Hz atsvaidzi

  Jaunākie raksti

  AGON by AOC ar lepnumu prezentē AOC GAMING 27G2ZN3/BK monitoru, kas apvieno e-sporta līmeņa veiktspēju ar nepieredzētu cenas pieejamību. 27 collu (68,6 cm) Full HD AOC GAMING 27G2ZN3/BK monitors – radīts konkurētspējīgiem spēlētājiem, kuri pieprasa labāko, nepārmaksājot. Šis modelis piedāvā pārsteidzošu 280 Hz atsvaidzes intensitāti, zemu ievades aizkavi, ātru reakcijas laiku (līdz 1 ms GtG un 0,5 ms MPRT), Adaptive-Sync funkciju VRR sinhronizāciju un augsta kontrasta Fast VA paneli, kas nosaka jaunu standartu pieejamām un konkurētspējīgām spēļu sesijām.

  Tehnoloģiju izkopts

  AOC GAMING 27G2ZN3/BK apvieno daudzu tehnoloģiju priekšrocības. Pateicoties tā spilgtajam, kontrastainajam Fast VA panelim, krāsu atveide ir reālistiska, ļaujot spēlētājiem izbaudīt dinamiskas, spraigas spēles ar piesātinātu melnās krāsas toni un plašu gammas pārklājumu (123,3% sRGB apgabals un 92,2% DCI-P3 pārklājums). Paredzēts ātrām un konkurētspējīgām spēlēm, monitora 280 Hz atsvaidzes intensitāte un zemā ievades aizkave sniedz pilnīgu iegremdēšanos spēļu valstībā. Izmantojot MBR iestatījumu, monitors sasniedz 0,5 ms MPRT, ievērojami uzlabojot kustību skaidrība ar aizmugures apgaismojuma svārstīgumu. Tas ļauj spēlētājiem precīzāk izsekot pretiniekiem un reaģēt uz viņu kustībām strauju epizožu laikā. Kopumā vairumam spēlētāju 27G2ZN3/BK noteikti līdzināsies meta loadout: viens no budžetam draudzīgākajiem spēļu monitoriem ar augstu atsvaidzes intensitāti, kas izceļ jebkuru spēli.

  ReklāmaAdvertisement

  Katrai sekundes simtdaļai ir nozīme

  AOC GAMING 27G2ZN3/BK monitora 280 Hz atsvaidzes intensitāte nodrošina nevainojamu plūstamību un atbildes reakciju. Šī zibenīgā atsvaidzes intensitāte ir ļoti būtiska dinamiskās spēlēs, piemēram, šaušanā, sacīkšu braukšanā un cīņas spēlēs, kur ātra reakcija sekundes simtdaļā ir izšķiroša, lai gūtu uzvaru vai sagrāvi. Jo augstāka atsvaidzes intensitāte, jo zemāka ievades aizkave. Monitora zemā ievades aizkave nodrošina katras komandas izpildi bez vilcināšanās, sniedzot nevainojamu spēlētāja un monitora savstarpējo mijiedarbību.

  Augsta kontrasta, reaģējošs Fast VA panelis iespaidīgiem attēliem

  AOC GAMING 27G2ZN3/BK ir aprīkots ar 27 collu Fast VA paneli ar Full HD izšķirtspēju, kas nodrošina spilgtas krāsas un piesātinātu melno krāsu neaizmirstamas spēļu pieredzes gūšanai. Fast VA paneļu tehnoloģija piedāvā lielisku kontrasta attiecību (4000:1), tādējādi katra detaļa izceļas, sākot no tumšākajām ēnām līdz spilgtākajiem izgaismojumiem. Šis monitors ar 300 nitu spilgtumu un atbilstību HDR10 atdzīvina spēles ar pārsteidzošu attēla skaidrību un dziļumu.

  Nevainojama saderība un ergonomisks dizains

  AGON by AOC zina, ka spēlētāji izmanto dažādas platformas, tāpēc AOC GAMING 27G2ZN3/BK ir izstrādāts, lai nevainojami integrētos gan ar datoru, gan ar konsoles spēlēm. Pateicoties 120 Hz atsvaidzes intensitātei ar 1080p izšķirtspēju konsolēs, spēlētāji var baudīt plūstošu un atsaucīgu spēli visās iecienītākajās ierīcēs. Monitoram ir 2x HDMI 2.0 porti un 1x DisplayPort 1.4 ports, kas nodrošina plašas savienojamības iespējas.

  Komfortam ilgu spēļu sesiju laikā 27G2ZN3/BK ir aprīkots ar 130 mm augstuma regulējamu statīvu ar slīpuma, grozāmības un pagriešanas iespēju. Spēlētāji var viegli pielāgot monitoru sev vēlamajam skata leņķim un palielināt spēļu komfortu, samazinot kakla un acu sasprindzinājumu. Flicker-Free (samazinātas ekrāna mirgošanas) tehnoloģija un Low Blue Mode (samazinātas zilās gaismas) režīms vēl vairāk uzlabo lietojamību un redzamību, spēlējot nakts laikā. Pateicoties īpašajām spēļu funkcijām monitora OSD, lietotāji var precīzi noregulēt krāsas un piesātinājumu, izgaismojumus un ēnas (Shadow Control), viedā krustiņa izvietojumu (Dial Point) vai kadru skaitītāju sekundē (Frame Counter). OSD ir pieejams arī, izmantojot vieglo un spējīgo AOC G-Menu programmatūru.

  Cenas un pieejamība

  AOC GAMING 27G2ZN3/BK monitors tiks piedāvāts ar 3 gadu garantiju, un būs pieejams no 2024. gada maija beigām par budžetam draudzīgo ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu MSRP 239,00 €.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma