Web Analytics
More
  Reklāma

  Google ļaus izlūgties citam apmaksāt tavu pirkumu lietotnē

  Jaunākie raksti

  Šī gada Google I/O tika pastāstīts par iespēju, kas lietotnes iegādes laikā vai pirkuma lietotnē veikšanas mirklī ļaus lūgt citam apmaksāt šo tavu untumu. Lūgt nelielo finanšu piešprici varēsi ne tikai tiešajiem radiem un draugiem, bet arī attālai krustmātei vai cukurtētiņam.

  Izskatās, ka Google jaunā iespēja apmaksāt Play veikalā citu pirkumus ir ļoti līdzīga iespējai, ko jau ilgi piedāvā Swedbank – otrs cilvēks saņem nelielu ziņu ar hipersaiti, kas noved pie apmaksas veikšanas iespējas. Nosūtītā ziņa būs aktīva 24 stundas, pēc tam hipersaite pārstās darboties. Maksājuma veicējam būs 48 stundu logs, kurā varēs atsaukt maksājumu.

  ReklāmaAdvertisement

  Google sagatavotā ziņa nedaudz izskatās pēc lūdzēja stacijas tunelī, bet ko tik nedarīsi, lai par savām iegribām pats nemaksātu. Pagaidām izskatās, ka šādi var lūgt veikt tikai vienreizēju pirkumu, abonēšanas iespējas šādi izlūgties nevarēsi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Dj Bacon
  28.05.2024 11:22

  Forši! Pie visiem spamiem tagad būs arī šitie :D

  Zorge
  28.05.2024 13:16

  Yu hu! Krāpnieki uzgavilē. Šitajā pavērās pilnīgi jaunās biznesa iespējas. Vairs nedarbosies: “es nekādas spēles nespēlēju un neko nepērku”.

  Krotow
  28.05.2024 13:44
  Reply to  Zorge

  Mhm, šis būs pavisam jauns pavērsiens kā “bērna vārdā” palūgt pavisam nepazīstamiem cilvēkiem uzsaukt tev lietas playstorē :P

  Skābene
  28.05.2024 17:00
  Reply to  Krotow

  Tik vien kā bilde jāaizsūta pretī……:(

  Reklāma