Web Analytics
More
  Reklāma

  Amazon, iespējams, gatavo tīmekļa pārlūku

  Jaunākie raksti

  Tā vien izskatās, ka Amazon ir gatavs mesties jaunā dēkā, lai mēģinātu iegriezt Google, Microsoft, Mozilla un citiem, kuri uztur savus tīmekļa pārlūkus. Amazon gan šoreiz sākuši no pareizā gala – tiek veikta aptauja par to, ko ļaudis vēlētos redzēt tīmekļa pārlūka iespēju klāstā.

  Faktiski Amazon aptauja ir par to, ko cilvēki novērtē esošajos tīmekļa pārlūkos. Iespējams, tas ļaus Amazon saprast, ko tieši iekļaut pašu veidotā pārlūkā. Ja tiešām Amazon veidos tīmekļa pārlūku, tas varētu nonākt ne tikai Windows, bet arī Mac datoros.

  Špikošana no esošiem produktiem un pakalpojumiem Amazon nebūtu nekas jauns. Jau šobrīd Amazon ielūkojas savā savāktajā statistikā par pārdotajām lietām, pēcāk tiek veidoti Amazon Basic līnijas produkti, kas tieši konkurē ar citu ražotāju dižpārdokļiem.

  Amazon jau šobrīd piedāvā maz populāru Amazon Silk pārlūku, kas tapis uz Chromium bāzes, gluži kā Google Chrome, Microsoft Edge un citi pārlūki. Šobrīd vienīgais lielais vārds tīmekļa pārlūku pasaulē, kas saistāms ar pašu veidotu dzini, ir Firefox.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Tasesmues
  24.03.2023 15:31

  Un Silk ir totāls draņķis, bet citu uz fire gadžetiem legāli uzlikt nevar

  Biteme
  24.03.2023 15:42

  ko ļaudis vēlētos redzēt tīmekļa pārlūka iespēju klāstā – mazāk reklāmu un kukijsūdu, ko gan vēl.

  Reklāma